دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 227 views
  • بدون نظر

دانلود بازی کم حجم فارم فرنزFarm Frenzy 2 با لینک مستقیم

این بازی در دسته بندی دانلود بازی ویندوز قرار گرفت.

دانلود بازی کم حجم فارم فرنز با لینک رایگان برای شما کاربران

بازی فارم فرنز

Farm Frenzy

یک بازی به سبک استراتژیکی هست این بازی شم مدیریت یک مزرعه که داخل ان حیوانات پرورش میدهید. این بازی بیش از ۱۰۰ مرحله میباشد. که باید تمام مراحل رو با موفقیت سر بزارید.در این بازی در هر مرحله از شما چیز هایی خواسته میشود که باید  در زمانی که سیستم برای شما تعیین کرده باید در ان زمان بتوانید همه انها را فراهم کنید.

برای دانلود به ادامه مطالب بروید

دانلود بازی کم حجم فارم فرنز

شما در این بازی مشغول پرورش مرغ , شتر مرغ, و گاو میش هستید که با توجه به بازی شما میتوانید مرغ هایی که پرورش میدهید رو تخم مرغ انها را به قیمت مناسب به بازار عرضه کنید. و برای شتر مرغ پر هایی ان و برای گاومیش پر هایی ان را باید به بازار عرضه کنید تا در امد خوبی کسب کنید.در این بازی خرس هایی وحشی به مزرعه شما حمله میکنند و سعی میکنند که حیوانات شما را اذیت و حتی انها رو میکشند باید تو این بازی خیلی سریع باشید و بتوانید انها را در یک قفس قرار داده و زندانی کنید.

جالب اینجاس که میتوانید این خرس ها را به قیمت نسبتا پایین در بازار عرضه کنید. و انها را بفروشید. در این بازی بغیر ازپرورش حیوانات اهلی شما میتوانید یکسری کارخانه هارو با سکه ای فعال کنید تا براتون کیک و وسایل هایی دیگری بسازید برای تهیه کیک مثلا باید هواپیمایی خودتون بفرستید. شهر تا براتون ارد و شیرینی هایی مختلف تهیه کند.

 

در صورت خرابی لینک دانلود سریع به ما گزارش بدید

 

[دانلود نسخه ویندوز با لینک مستقیم  حجم ۳۲٫۳ MB]

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط