دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 69 views
  • بدون نظر

دانلود بازی جنگ هایی صلیبیStronghold Crusader 1 با لینک رایگان و مستقیم.

دانلود بازی جنگ هایی صلیبی در دسته بندی دانلود بازی ویندوز قرار گرقته شد.

بازی جنگ هایی صلیبی

Stronghold Crusader

یک بازی استراتژیکی میباشد که شما در این بازی نقش لورد ریچارد شیر دل رو بر عهده دارید. در این بازی جنگ  با لورد هایی مختلف در مپ هایی مختلف میپردازید. شما در یک نقشه پنچاه مرحله قرار میگیرید که با دوستان و دشمنان خود وارد جنگ میشوید.این بازی بازی قلعه یک هست و شما باید قلعه خودتون مسحکم ببخشید تا وارد شدن به قلعتون کار سختی باشد.

برای دانلود به ادامه مطالب بروید.

دانلود بازی جنگ هایی صلیبی.

شما در این بازی باید خیلی سریع عمل کنید و بعد از شروع بازی باید سریع انبار بنا کنید چند تا  و بعد انبار غذا و خانه هایی برای افرراد کارگر زیاد بسازید .میتوانید شما باعث استفاده از باغ سیب یا پرورش گاو غذای مردم رو تهیه کنید. و یا با ساختن چند تا مزارع در بازی شروع به کاشت گندم کنید که در نتیجه گندم هارا در اسیبا خورد کرده و به ارد تبدیل کنید و تعدادی نانوا پیز استخدم کنید که این ارد هارا برای شما به نان تبدیل کند.

ساخت نیرو در جنگ هایی صلیبی.

شما با داشتن سرباز خانه عرب یا سرباز خانه معمولی میتوانید با پرداخت سکه و افراد کارگر نیرو هایی نظامی برای خود تهیه کنید نیروهایی سرباز خانه بهتر از نیرو هایی سرباز خانه عرب هستن. زیرا سرباز خانه هایی عرب تعداد سکه زیادی دریافت میکنند.پس برای ساخت نیرو هایی نظامی از سرباز خانه استفاده کنید.

ساخت سلاح برای نیرو هایی نظامی.

شما میتوانید برای نیرو هایی خود سلاح درس کنید برای درس کردن سلاح با مقادیر مثل چوپ اهن و پوست داشته باشید. تا کاربرگران برای شما اینارو در ساختمان خود درس کنند.بعد از اتمام ساختن سلاح انها را میبرند میندازند سلاح خونه

[دانلود بازی جنگ هایی صلیبی با لینک مستقیم  حجم ۸۶۴٫۷ MB]

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط