دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

 • بازدید : 232 views
 • ۲ نظر

دانلود بازی اقامتگاه شیطان Resident Evil 4 با لینک رایگان و مستقیم

در این بازی در دسته بندی دانلود بازی کامپیوتری قرار گرفت

بازی اقامتگاه شیطان

Resident Evil 4

یکی از بهترین و محبوب ترین بازی هایی پلی استیشن یک بود که این بازی توسط شرکت capcom هست.شما در این بازی نقش یک پلیس رو دارید. داستان بازی از این قرار است که دختر رئیس جمهور اشلی رو دزدیده اند و شما رو برای ماموریت پیدا کردند دختر اقایی رئیس جمهور امریکا به روستایی که مردگان در ان وجود دارد میفرستم که ادم هایی مردگان را توسط یک فرد مذهبی به دین و ایین خود هدایت میشود.

برای دانلود به ادامه مطالب بروید.

دانلود بازی اویل چهار با لینک مستقیم

در این بازی اسم شما هست لیون شخصیت برتر همیشه در بازی رزنت اویل چهار هست. لیون پس از ورود به روستایی در اسپانیا به مردگان به اون حمله کردند.و لیون فهمید که این زامبی نیستند.این مردگان هوشمند هستن و لیون به راه خود ادامه داد.و  فهمید که این روستایان از قبل منتظر اینا بودند لیون  در این بازی با شخصیت بیتورس مندز اشنا شد که این فرد قدرتمند توانست هم لیون رو دستگیر کند و میکروبی داخل بدن اون ایجاد کرد با امپول که با ان میکروب میشد لیون را به راحتی کنترل کرد. لیون با پیدا کردن دختر رئیس جمهور به راه خود ادامه میدهد تا میرسد با شخصیت هایی برتر همچون :ایدا وانگ,کلر ردفیلد و…اشنا میشود. شما در این بازی با پایان ان میتوانید یک بازی جدید دیگه شروع کنید که سه تا اسلحه بی نهایت کلش و ارپیچی و رد برقی بهتون میدهد که اینا بی نهایت هستند.

دانلود بازی اقامتگاه شیطان

شما در این بازی اسلحه هایی میختلفی میتوانید تهیه کنید از شخص بنام ایزارو که براتون میاور خریداری کنید. با ارتفا سلاح هایی خود بر دشمنان غلبه کنید.

 

[دانلود بازی اویل چهار با لینک مستقیم  حجم ۳ GB]

 

مشخصات و دانلود
 • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط
 1. sevda :
  [ ۰۱/۰۳/۲۴ ]

  عالی بود

 2. Eric Jones :
  [ ۰۱/۱۰/۰۹ ]

  عالی بود