دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 26 views
  • بدون نظر

دانلود بازی امپراطوری ها Age.of.Empires.II.Definiti با لینک رایگان برای شما

دانلود بازی امپراطوری ها فقط بصورت لینک کمکی

بازی امپراطوری ها

Age.of.Empires.II

یک بازی به سبک استراتژیکی و جذاب است. این بازی دارایی گرافیک بالا و سری بازی هایی ۴K Ultra HD میباشد که طرفداران زیادی بین خود اختصاص داده است. این بازی در بسط سه تمدن قابل بازی  هند را برای اولین بار با سه کمپینن کاملا صدا دار و دستاورد هایی جدید اورده است.

برای دانلود به ادامه مطالب بروید.

 

دانلود بازی امپراطوری ها سه تمدن

تمدن هایی هند طیف گسترده ای دارند و از جمله نه واحد جدید. ۱۵ مارموریت تک نفره  جدی  هیجان انگیز, ساختمان هایی جدید و مدرن درس شده اند.

این سه تمدن عبارتند از:

۱- تمدن بنگالی ها : در رودخانه پر پیچ و خم جنگل هایی متراکم بنگل حرکت کنیدو یک اقتصاد پر رونق ایجاد کنید.تا ارتش غیر قابل توقف فیل ها را تامین کنید. یک ارابه محکم که می تواند بین حالت هایی حمله غوغا  ایجاد کند.

۲-دراویدیان – با ایجاد یکی از ثروتمندترین امپراتوری های دریایی آسیای قرون وسطی، کنترل مسیرهای تجاری سودآور اقیانوس هند را به دست بگیرید و از متالورژی پیشرفته استفاده کنید. واحدهای منحصربه‌فرد دراویدی عبارتند از شمشیرزن ارومی، جنگجوی با شمشیر انعطاف‌پذیر کوبنده، و تیریسادای، کشتی عظیمی که بر دریاهای آزاد تسلط دارد.

۳-گورجاراس – سوار بر کوه‌های سریع در میان مزارع حاصلخیز و دشت‌های باز غرب هند بروید و ارتش‌های متنوعی از جنگجویان سرسخت را بر روی دشمنان خود آزاد کنید. واحدهای منحصر به فرد گور جا راس عبارتند از ، یک واحد سواره نظام سریع که می تواند حملات دشمن را دور بزند،

 

(دانلود بصورت لینک کمکی با حجم ۳۹٫۴ GB )

تصاویر از بازی

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط