دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود بازی الکس  Elex II برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

یک بازی اکشن و انفرادی هست که می توانید با این بازی ساعت طولانی مشغول باشید. و مشغول ماجراجویی باشند. تا به امروز عناوین زیادی با این ویژگی منتشر شده است. هر کدام سوژه مختلفی دارد. اما این بازی از ماجراجویی در دنیاهایی اخر الزمان خطرناک گرفته تا گشت و گذار در دنیایی فانتزی و باستانی. شما در این بازی ساعت ها مشغول گشت و گذار در این دنیایی فانتزی هستید. این بازی توانسته بین گیمر هایی مختلف علاقه خواصی ایجاد کند.

دانلود رایگان بازی الکس

اما میپردازیم به داستان بازی خب شما در یک سیاره خیالی به اسم ماقلان وجود دارد. اسم شما در این بازی شخصیت بنام جکس هستیدو سال ها پس از اینکه گروه طبکار را شکست داده اید. در گیر دشمنان جدیدی هستید که این دشمنان امنیت این سیاره را تهدید میکنند.

دانلود مستقیم رایگان بازی الکس

اما دشمنانی که در این بازی هستند اسکایندز نام دارند و دوستی را از بین برده و اگر با انها وارد جنگ نشوید. سرنوشت سیاره و ساکنانش برای همیشه به شکلی تغییر خواهد کرد. برای این منظور جکس به نقاط مختلف از سیاره سفر میکند تا این گروهک را پیدا کرده و انها را به طور کامل نابود کند. اما در این راه برای شکست دشمنان خودش در بین راه فرزنده اش را به طور اتفاقی پیدا میکند.

(  بازی الکس  لینک کمکی با حجم ۳۶٫۵۷ GB)

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط