دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 51 views
  • بدون نظر

دانلود برنامه رایگان وی چت برای اندروید WeChat 8.0.22 با لینک رایگان و مستقیم

این برنامه در دسته بندی دانلود برنامه اندروید قرار گرفت.

دانلود برنامه رایگان وی چت

دانلود پیام رسان وی چت

یک پیام رسان چند منظوره میباشد. که برای گوشی هایی اندروید است. این برنامه که به دست تنسنت در چین ساخته شده است. این برنامه برای اولین بار در ژانویه ۲۰۱۱ برای نسخه هایی اندروید, ایفون , ویندوزفون و… وارد در دسترس گرفت. این برنامه از زبان هایی مختلف دنیا تقریبا ۳۰ زبان پشتیبانی میکند. و یک نرم افزار پیام رسان محبوب میباشد. دانلود این نرم افزار رایگان هست و هر روز اپدیت هایی جدید به بازار عرضه میشود.

دانلود برنامه رایگان وی چت برای اندروید

این پیام رسان با بیش از ده میلیون کاربر از سراسر جهان یکی از مسنجر هایی خود به حساب میاید.زمانی که برنامه هایی اینستاگرام , و تلگرام هنوز وارد بازار نشده بودن مسنجر هایی زیر معروف بودن مثل : لاین , وایبر, تانگو , و وی چت هم داخل انها وجود داشت.این پیام رسان یک پیام رسان هوشمند با کد نویسی استاندارد میباشد و دارایی سرعت بالا و دقت زیاد میباشد. شما این برنامه رو بعد از نصب میتوانید وارد گروه ها یا کانال داخل برنامه وی چت بشوید. این پیام رسان دارایی ویژگی هایی خوبی دارد. از جمله چت و گفتگو با دوستان و اشنایان, چت تصویری , ایجاد گروه دوستانه  و… میباشد.

دانلود نسخه اندروید پیام رسان وی چت

نسخه هایی قبل پیام رسان وی چت نسبت به این اپدیت جدید پیام رسان دارایی سرعت کم و مصرف رم بیشتر گوشی میباشند. که کاربر بعد از ورود در مواقعی که دیتایی اینترنت ضعیف باشد بصورت خودکار هنگ میکرد اما در این نسخه از این کار جلوگیری  شده است.این اپدیت در نسخه هایی اندروید و مک لینوکسو ویندوز وجود دارد که برای شما بصورت رایگان گذاشتیم.

 

( برنامه وی چت نسخه ویندوز  با لینک مستقیم با حجم ۳۶ MB)

 

( دانلود وی چت نسخه مک با لینک مستقیم با حجم۱۴۳٫۹۷ MB)

 

(  برنامه وی چت نسخه اندروید با لینک مستقیم با حجم ۲۴۷ MB)

 

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط