دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 27 views
  • بدون نظر

دانلود مرورگر فایر فاکس برای اندروید Firefox Focus با لینک رایگان و مستقیم

این نرم افزار در دسته بندی دانلود نرم افزار اندروید قرار گرفت.

دانلود مرورگر فایر فاکس برای اندروید

Firefox Focus: مرورگر فایر فاکس, امروز کاربر هایی زیادی دنبال یک مرورگر خوب برای گوشی هایی خود هستند. مرورگر امن و سریع اما مرورگر هایی متعددی هستند که قابل مقایسه نیست با این مرورگر. شما برای وبگردی در اینترنت و رفتن به سایت هایی که دوس درید برید به یک مرورگر سریع وبا سرعت بالا نیاز دارید. مرورگر هایی زیادی هستن از جمله گوگل کروم ,اینترنت اکسپلوری و… و در مقایسه با این مرورگر برای نسخه اندروید یکم ضعیفتر عمل میکنند.

دانلود مرورگر فایر فاکس برای اندروید

این نرم افزار مرورگر برای نسخه اندروید برای شما بصورت رایگان میباشد . در اکثرا  مرورگر ها جامع و یا اسان برای استفاده نیست. فوکوس حریم خصوصی سطح بعدی است. که همیشه در کنار شما میباشد و دارایی امنیت بالا این مرورگر باعث جذب کاربر هایی زیادی در اینترنت شده است. در این برنامه شما به دسترسی هایی زیر تاریخچه , گذرواژه  و کوکی هایی خود به راحتی میتوانید انها را مدیریت کنید. بخش تاریخچه این مرورگر در دسترش شما قرار میگیرد و هر زمان که به یک سایتی رفتید و دوس ندارید  کسی از این سایت مطلع شود. میتوانید ان را پاک کنید.

کدام مرورگر برای موبایل مناسب است؟

این مرورگر نسبت به مرورگر دیگه بهینه میباشد. و دارایی سرعت خوبی دارد شما در این مرورگر بعد از نصب میتوانید.به وبگردی بپردازید. مرورگر فایر فاکس فوکوس یک مرورگر حریم خصوصی اختصاصی با محافظت ردیابی و مسدود کردن محتوا در اختیار شما قرار می دهد. دانلود این مرورگر بصورت رایگان و با لینک مستقیم هست که شما میتوانید به راحتی نصب کنید.

 

[دانلود نسخه اندروید  با لینک مستقیم  حجم ۶۵ MB]

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط