دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود بازی موج مجدد Retrowave برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

دانلود رایگان بازی ماشین سواری بازی موج مجدد برای کامپیوتر

بازی جدید رایگان موج جدید

یک بازی ورزشی است. که شما راننده رالی هستید. با توجه به اینکه امروز نوجوان هایی ما از بازی هایی ورزشی زیاد استقبال میکنند. چراغ هایی نئون , درختان نخل و شهر بزرگ منظره هایی هستند که به این بازی زیبایی خاصی بخشیدند. این بازی سوپر اسپرت دهه هایی ۸۰ هست که با سرعت در بزرگراه هایی بی پایان حرکت میکنند.و یک زیبایی خاصی به این بازی میبخشد. به دنیای بازی موج مجدد ماشین سواری خوش امدید.

این بازی بسیار از دهه ۸۰ الهام گرفته شده است. اما بیشتر از یک نسخه ال اینده نگر از دهه ۸۰ است. این بازی به شما یک تجربه خاصی در ماشین سواری میدهد. بازی بی نظیر و غوطه ور شدن در این دنیایی شگفت انگیز را برای حداقل چند لحظه بازیکن تجربه میکند. این بازی دارایی ماشین هایی خاص و زیبا میباشد . تیتروژن ماشین ها باعث شده یک ماشین حداقل سرعت ۲۲۰ کیلو متر در ثانیه داشته باشد. شما در اول این بازی یک ماشین ساده شروع میکنید. سپس میتوانید ان ماشین را ارتفا داده یا با پولی که در پایان هر بازی بدست میاورید میتوانید ماشین هایی خوشگل دیگر تهیه کنید.

دانلود رایگان ماشین سواری موج مجدد

اول هایی این بازی شهر یکم خلوت میباشد و شما میتوانید با اجرا هایی اولیه پول خوبی به جیب بزنید اما رفته رفته شهر پر ترافیک تر میشود و مانع هایی زیادی برای شما قرار میگیرد. باید از موانع به راحتی رد بشید.

با ارتفا ماشین هایی خود میتوانید ماشین خودتون اماده کنید برای یک مسابقه بزرگ در کمپین مسابقات حضور داشته باشید.

 

(دانلود بازی موج مجدد با لینک مستقیم حجم ۱٫۵۸ GB)

 

( بازی موج مجدد با لینک کمکی حجم ۱٫۷۰ GB)

 

(دانلود بازی موج مجدد با لینک کمکی حجم ۱٫۷۰ GB)

 

تصاویری از بازی

بازی موج جدید

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط