دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 69 views
  • بدون نظر

دانلود رایگان بازی Exorcist با لینک مستقیم برای کامپیوتر

این بازی در دسته بندی دانلود بازی کامپیوتری قرار گرفت.

Exorcist

یک بازی ترسناک و جذاب است. این بازی برای کسانی که بیماری صرع حساس به نور هستند اصلا توصیه نمیشود. این بازی یک بازی اکتشاف محور است و برای پیشرفت در بازی باید محیط اطراف خود را به طور کامل بررسی کنید. یک بازی روانشناختی هم به حساب میاید. این بازی برای زیر افراد ۱۲ سال اصلا توصیه نمیشود.

داستان بازی در خانه ای در جنگل دور از شهر اتفاق می افتاد. در ان خانه اتفاق هایی بسیار جالب میوفتد که شمارا به فهمیدن این داستان دعوت میکنم

داستان بازی از این قرار هست که دیوید که سال هاست مشغول جن گیری و جادو بوده است. اکنون از خستگی کار خسته شده و در زمان بازنشستگی  نامه ای از شخصی بنام مارگارت میگیرد که در این نامه امده که شوهر ناخدای یک کشتی بوده و برای نجات اون به واتیکان رفت. و برای دخترش تخته اویجا خرید. و چون به خانه رسید. این تخته اویجا را با خود اورد و به دخترش تحویل داد. پس از مدتی این  سرو کله زدن با اویجا دختر کوچیک اون با یک شیطان هیولایی برخورد کرده و این شیطان کل اجسام بدن اونو تسخیر کرده است. مارگارت منتظر کمک دیود است که این شخص بعنوان جن گیر شناخته شده است . تا دخترش را از دست اون شیطان نجات بدهد. در این بازی با قابلیت تغییر اندازه شما میتوانید تمام چیز هایی جادویی را که یک فرد عادی نمیتواند ببیند را ببینید.

 

( بازی جن گیر با لینک کمکی حجم ۲٫۷۱ GB)

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط