دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 77 views
  • بدون نظر

دانلود بازی مسابقات رالی جهان wrc-10-fia-world-rally-championship با لینک رایگان و مستقیم

بازی مسابقات رالی جهان برای اولین بار در سافت دانلود

مسابقات رالی جهان

یک بازی به سبک ماشین رالی میباشد.در این بازی شما میتوانید استعداد رانندگی خودتون از طریق ۱۹ رویداد تاریخی ازمایش کنید. که شما ملزم به سازگاری با شرایط مسابقه در هر دوره زمانی می کند. رانندگی با ماشین رالی از بهترین ماشین هایی رالی سرعت و شتاپ ماشین ها طرفداران رو شگفت زده کرده است. به مناسبت پنچاهمین سالگرد قهرمانی یک نسخه کاملا جدید از کمپانی Anniversary ارائه می دهد. نسخه قابل خوب برای هر انچه که طرفداران ماشین هستند.

در این بازی بزرگ ۴ رالی جدید از کشور هایی استوانی کرواسی بلژیک و اسپانیا حضور دارند. و ۶ رالی تاریخی از جمله آکروپلیس، سن رمو، آلمان و آرژانتین وجود دارد. در این بازی ۱۲۰ مرحله ویژه وجود دارد با ۵۲ تیم رسمی .

و دارایی ۲۰ خودروی افسانه ای از کشور هایی مختلف. این بازی یکی از پیشرفته ترین و کامل ترین بازی هایی مسابقات رالی شناخته شده است. و به طور کامل ارتفا یافته و اکنون شامل یک ویرایشگر زنده است.پس میتوانید تیم خود را با همراه ماشین مورد علاقتون انتخاب کنید.یک ورزش الکترونیکی ویژه رقابتی، با چالش‌های روزانه و هفتگی، و باشگاه‌هایی که می‌توانید مسابقات خود را ایجاد کنید، رانندگان می‌توانند خود را با جامعه در سطوح خود اندازه‌گیری کنند.

 

دانلود نسخه دهکده زامبی ها با لینک کمکی

(دانلودبازی مسابقات رالی جهان لینک کمکی۱ با حجم ۲۸٫۹ GB)

 —————————————————————————————————————

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط