دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 14 views
  • بدون نظر

دانلود برنامه کنترل فن برای لپ تاپ FanControl 116 با لینک رایگان و مستقیم

یک برنامه مخصوص برای منبع دما مادربرد , هارد دیسک , سی پیو, … میباشد.شما با استفاده از این برنامه میتوانید چندین منحنی ها و سنسور هایی مختلف را با هم مخلوط کنید. با استفاده از این برنامه به راحتی سرعت پردازنده خود را چند برابر افزایش بدید. با خنک سازی سی پیو سیستم شما بهتراز قبل عمل خواهد کرد.این برنامه پاسخ کنترل فن را با مراحل , شروع, توقف, زمان و پاسخ و پسماند تنظیم دقیق کنید. که رابط کاربری مدرن به سبک داشبور دارد. و خیلی لمکانات دیگر نیز وجود دارد.

برنامه کنترل فن

یک برنامه بسیار پر کاربرد برای ویندوز شما هست. این نرم افزار مدیریت همه جانبه فن هایی پردازنده اصلی و گرافیکی است.و البته شخصی سازی خوبی دارد. معمولا قطعات داخلی رایانه شما میتواند در کنار سیستم عامل امور مربوط به فن هایی را تحت کنترلی بیشتر روی سرعت و عملکرد داشته باشد.

شماکاربران میتوانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید این نرم افزار متشکل از سه منبع نرم افزار سبک می باشد. همچنین این برنامه امکان خواندن دما از منابع چند گانه مثل سی پیو و گرافیک و مادربورد و دیسک ها را دارا میباشد.می توانید پروفایلی دلخواه از حسگرهای دمایی خارجی با استفاده از فایل های sensor. بسازید.

 نسخه ویندوز برنامه کنترل فن با لینک مستقیم

( برنامه کنترل فن لینک مستقیم با حجم ۵ MB)

درصورت داشتن پسورد فایل: softdl98.com

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط