دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 13 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار ویرایش تصاویرTwistedBrush Pro Studio 25.14 با لینک رایگان و مستقیم

یک نرم افزار گرافیکی میباشد که مجموعی از ابزار هایی طراحی بصورت طبیعی , روغن , پاستیل, و زغال چوب دارا میباشد. این برنامه از بهترین و روان ترین  موجود در قلم زنی بوده و هنوز هم کاربران میتوان به راحتی از این نرم افزار استفاده کنند. بهترین برنامه برای براشهای گرافیکی همه کاره و سودمند دارا میباشد. این برنامه دارایی پنچ هزار برش گرافیکی موجود بوده و کاربران را عاشق قابلیتهایی خود میسازد. که این ویژگی ها به اختصار لایه بندی ها و رسانه هایی وقعی , مشابه سازی , ردیابی و پشتیبانی از اسکنر راهنمایی نقاشی نیز می باشد

دانلود نرم افزار ویرایش تصاویر

نرم افزار رنگ دیجیتال با ابزار هایی کامل هنری و طبیعی با روغن اکریلیک  و… توانسته نرم افزاری برای هنرمندان بدون پیچیدگی و دشواری باشد. این برنامه یکی از بهترین و قدرتمند ترین موتور هایی براش رو دارا میباشد. این برنامه به ندازه کافی قدرتمند برای هنرمند حرفه ای و در عین حال به اندازه کافی ساده برای کسانی که میخواهند ویرایش تصاویر از این نرم افزار رو یاد بگیرند.

برخی از قابلیت این نرم افزار

۱-سرعت بالا در بکارگیری برنامه

۲-کاشگر صفحه

۳-فضای کاری(بیش از ۵۰ قلم طراحی، به همراه شمار زیادی از گزینه ها برای انتخاب رنگ و بسیاری از ابزارهای دیگر تنها با یک کلیک راست در اختیار شما قرار می گیرد.)

۴-انتخاب قلم مورد نیاز

۵- نصب اسان و بدون کرک

و امکانات بیشتر این برنامه

این نرم افزار بر روی تمام سیستم عامل قابل اجرا میباشدو این در تمام حوزه هنری دیجیتال از جمله هنری های زیبا رسانه طبیعی روتوش عکس , ترکیب عکس, شبیه سازی عکس طراحی شده است.تا عکس هایی شما را به جلوه ای از اثار هنری نقاشی شده با دست و… با لکه های باور نکردنی تبدیل کند.

 

دانلود رایگان برنامه TwistedBrush Pro Studio  برای ویندوز با لینک مستقیم

در صورت داشتن پسورد: softdl98.com

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط