دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 720 views
  • بدون نظر

دانلود برنامه اینستاگرام InstaPro 232.0.0.16.114 برای اندروید با لینک رایگان و مستقیم

نسخه جدید برنامه اینستاگرام در ۲۲ می انتشار شد. در این نسخه تغییرات جزئی داخل اپلکشین اینستاگرام اتفاق افتاده است. اینستاگرام در حال حاظر تنها محبوب ترین شبکه اجتماعی میباشد که کاربران زیادی رو به خود اختصاص داده است. در کشور ما تقریبا ۷۹ درصد مردم از این شبکه اجتماعی استفاده میکنند. شبکه اجتماعی بی همتا با سرعت بالا که در حاظر بهترین و با کیفیت ترین شبکه اجتماعی محسوب میشود.

برنامه اینستاگرام نسخه 232

در اینستاگرام شما میتوانید با دوستان خود چت کنید و یا میتوانید از دوستان خودتون در خواست کنید که در یک لایو زنده با شما بصورت انلاین حرف بزنند. امکانات اینستاگرام خیلی متعدد هست شما میتوانید در اینستاگرام هر روز یک استوری بصورت زنده داشته باشید. امکان ایجاد پست و مطالب جدید برای پیچتون از امکانات دیگر این شبکه اجتماعی ه شمار میرود.

در نرم افزار اینستاگرام برای گذاشتن استوری باید رو اضافه کردن که در منویی پایین وسط قرار دارد سه گزینه رو برای شما به نمایش میگذارد اولی گذاشتن داستان همون استوری هست. شما میتوانید بلا توجه به وقایع امروز خودتون بصورت کاملا انلاین استوری یا همان داستان رو بزارید. و در بخش داستان سه گزینه هست بنام ایجاد نوشتار ه میتوانید نوشته ای رو ارسال کنیم دومین مورد هم چیدمان میباشد میتوانید در استوری خود به نمای ظاهر چیزی بیفزاید.

در شبکه اجتماعی اینستاگرام فایل هایی ویدیویی به اشتراک گذاشته میشود شما میتوانید فایل ویدیویی که خوشتون میاد رو داخل اینستاگرام ذخیره کنید. دانلود این برنامه بصورت رایگان و با لینک مستقیم میباشد.

دانلود رایگان برنامه اینستاگرام InstaPro برای اندروید با لینک مستقیم

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط