دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 775 views
  • بدون نظر

دانلود بازی تیکن سه TEKKEN 3 برای اندروید با لینک مستقیم

یکی دیگه از بازی هایی کنسول یک بازی تیکن سه هست. همگی یادمان میاید که در زمان هایی قدیم برای بازی در کنسول یک با این بازی ساعت ها انتظار میکشیدیم تا نوبت ما شود. اما امروز با پیشرفت زمان نسخه اندروید این بازی رو توسط کمپانی بازی تیکن به بازار عرضه کرده است. تا کسانی که از این بازی خاطره دارند بتوانند از این بازی استفاده کنند و دانلود کند.

دانلود بازی تیکن سه

این بازی به سبک مبارزه میباشد. که توسط کمپانی ژاپن نامکو طراحی و توسعه یافته شده است.اما نخستین نسخه تکن با انتشار بر روی ارکید در سال ۱۹۹۴ اغاز شد و پس از ان دنباله هایی از این سری برای نسخه خانگی و کنسول منتشر شدند. این بازی دارایی هفت قسمت دنباله دار میباشد.

بازی تیکن سه نسخه جذاب و بازی کردنی هست. در نسخه اول این بازی شخصیت هایی بسیاری وجود دارد که به مرور شخصیت هایی این بازی کم نشده است. شخصیت هایی مانند:

آرمور کینگ :

ارمور کینگ مربی مبارزه در بازی تکن است. بعضی مواقع دو شخصیت ارمور و کینگ با هم مبارزه میکردند ولی انها از دوستان نزدیک همدیگه بودند.ارمور بعد از توسط کریک ماردوک کشته میشود اما یک شخص به جای اون وارد این سری میشود.

آنا ویلیامز:

که اون خواهر نینا ویلیامز است که انها برای رقابت با خواهر خودش تویی تورمنت تکت میکشد چون خواهرش اون رو مقصر مرگ پدرس میداند.

پال فینکس,جک,کازویا,میشیما,دویل کوما و …

و شخصیت هایی زیادی تو این بازی حضور داشتند. این بازی رو هم میتوانید بصورت دو نفره در کنسول بازی کنید. اما در نسخه اندروید طوری طراحی کردند که باید این بازی رو تک نفره دنبال کنید.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط