دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 38 views
  • بدون نظر

دانلود بازی نقطه سال اول فونیکس phoenix_point_year_one_edition با لینک رایگان و لینک کمکی

یک بازی به سبم استراتژی و نقش افرینی و اکشن میباشد. این بازی روی ویندوز هایی ۷, ۸, ۱۰,۱۱  اجرا میشود. که این بازی در ۳ دسامبر ۲۰۲۰ انتشار یافته است. که این بازی رو توسط شرکت Snapshot Games Inc. / Snapshot Games Inc. توسعه یافته است. این بازی پشتیبانی کامل از کنترلر ها دارد ینی با استفاده از دسته کنترل میتوانید این بازی رو ادامه بدید. این بازی بصورت تک نفره میباشد. و زبان هایی داخل این بازی انگلیسی سمعی و متن المانی و سمیعی میباشند.

نقطه سال اول فونیکس

داستان بازی از این قرار است که موجودات بیگانه زمین غرق شده است . و یک تهدید بیگانه جهش یافته . از اخرین بقایای بشر را تهدید می کند. فقط پروژه فونیکس یک سازمان مخفی از بهترین ذهن ها و شجع ترین سربازان  باقی مانده روی زمین می توانند بیگانگان را دفع کنندو ین کار یک کار غیر ممکن رو به ممکن تبدیل کنند. این شما هستید که در پروژه فونیکس را رهبری میکنید . تحقیق و توسعه فناوری هایی جدید کاوش را در جهان ویران شده ایجاد و پایگاه هایی خود را مدیریت کنید. شما باید منابع مدیریت و تسلط بر هر میدان جنگ رو داشته باشید.

در این بازی علاوه بر تجهیز و فرماندهی واحد ها این امکان رو به شما میدهد که تا از سیستم هدف گیری ازاده و منحصر به فرد , کنترل مستقیم شلیک هایی سرباز خود را در نبرد در دست بگیرید. نقاط ضعیف سلاح یا اشیا با ارزش دشمن مورد هدف قرار دهید. یا فقط به سراغ توده مرکزی بروید.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط