دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 20 views
  • بدون نظر

دانلود بازی رقابت سنگین RACE 1.0.71 برای اندروید همراه با مد با لینک رایگان و مستقیم

یک بازی به سبک ماشین و مسابقه ای , ورزشی است  که بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته شده است. این بازی توسط کمپانی SMOKOKO GAMES توسعه یافته شده است و این کمپانی در ساخت بازی مهیج و زیبا بسیار مهارت خاصی رو دارند. این بازی سر تاسر هیجان انگیز در سبک مسابقه ای است که در ان اولویت اصلی صفا رقابت ماشینی و مسابقه ای است. با رقابت با یکدیگر بپردازید و در رقابت تنگا تنگ بر یکدیگر پیروز شوید.

دانلود بازی رقابت سنگین

 

یک بازی کامل و مسابقه ای که تمام عیار با چاشنی اکشن و رقابتی است شما در این بازی با رقابت از گوناگون و اثار هنر ی مشابه در صنعت سینما و کیمینگ طراحی شده است. شما در این بازی به دنیایی بزرگ مسابقات خطرناک و همگین میروید. و داستان کلی این بازی به خط رسیدن ینی نفر اول شدن هست.

با استفاده از تاکتیک و چاتی که شما دارید میتوانید در نفر اول دن نقش به سزای داشته باشید. در این بازی شما با رقابت ماشین هایی دیگه میتوانید موشک هایی که وسط راه وجود دارند رو جمه اوری کنید و بسوی هدف پرتاپ کنید و انها را از بازی خارج یا انها را متوقف کنید.اما شما هم اینو در لحاظ بگیرید که رقیب شما همینطوری ساکت نمیشیبند قطعا اونم هم برای هدف گیری شما تلاش خواهد کرد

دانلود رایگان بازی رقابت سنگین RACE 1.0.71 برای اندروید با لینک مستقیم

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط