دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 56 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار رایت Nero Burning ROM با لینک رایگان و مستقیم همراه با لینک کمکی

نرم افزار پر کاربرد برای رایت انواع سی دی و دی ودی هایی شما است. نرم افزار قدرتمند و کار امد با انواع قابلیت هایی ویژه برای شما میباشد. با استفاده از برنامه نیرو برنینگ رام میتوانید به هر انچه که دنبال یک نرم افزار رایت میگشتید برای رایت انواع سی دی ودی هایتان پیدا کنید. این برنامه دارایی فناوری رایت و کپی به دیسبک بلوری است و بهترین راه کار برای رایت شما پیشنهاد داده میشود.

دانلود نرم افزار رایت Nero Burning ROM

در این نرم افزارشما میتوانید رایت و کپی انواع دیسک با کیفیت بالا برای پخش با کیفیت عالی رو داشته باشید. قابلیت هایی این نرم افزار زیاد است میتوان به ان اشاره کرد که  رایت اسان با کشیدن و رها کردن روی سی دی و دی ودی  و انواع دیسک هایی بلوری میباشد نرم افزار nero  میتواند همچنین فایل هایی بلزرگ را برای رایت روی چندین دیسک در یک زمان تقسیم کنند.

البته ناگفته نماند که مجموعه هایی DVD-Video، BDMV و AVCHD  میتواند رایت کند. نسخه پولی این برنامه در سایت خود نرو میباشد که دارایی بیست درصد تخفیف هم گذاشته شده است نسخه اصل و اورجینال  اما در نسخه اورجینال ان برنامه  قابلیت که دارد میتوان با استفاده از فناوری سکوری دیسک دیسک هایی قابل اعتماد و ایمن برای رایت شما ایجاد کرد ینی از سوختن دی ودی خام خداحافظی میکنید.

دانلود رایگان نرم افزار ویرایش تگ فایل ویدیویی MetaX 2.82.0  برای ویندوز با لینک مستقیم

در صورت داشتن پسورد: softdl98.com

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط