دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 20 views
  • بدون نظر

دانلود بازی سفر به یومی trek-to-yomi برای کامپیوتر با لینک کمکی و رایگان 

یکی دیگه از بازی هایی اکشن و ماجراجویی است که این بازی کاربر میتواند روی سیستم عامل ۷,۸,۱۰,۱۱ اجرا کند. این بازی توسط کمپانی Devolver Digital و گراز وحشی توسعه داده اند و در سال ۲۰۲۲ مه ۵ توسط خود کمپانی انتشار شده است. ویژگی هایی دیگه این بازی این هست که میتوانید بازی رو ذخیره کنید و هر موقع که دلتان بخواهد از ان قسمت ادامه دهید. پشتیبانی کامل کنترلر هم دارا میباشد. کاربر عزیز میتوانند از دسته کنترل برای بازی استفاده کنند.بازی بصورت تک نفره هست و اول شخص شمشیر زمینی میباشد. و در زبان انگلسی و المانی میباشد.

دانلود بازی سفر به یومی

این بازی که شمشیر زن جوان هیروکی به با استاد در حال مرگش عهد میبند که از شهر خود و مردم و دوستنشامن محافظت می کند. و در برابر همه تهدید ها محافظت می کند. ساموررایی تنها در مواجهه با تراژدی و مقید به انجام وظیفه , باید فراتر از زندگی و مرگ سفر کند. تا با خود مقابله کندو مسیر خود را پیش تعیین کند.این بازی زوایای خیره کننده دوربین و تصاویری خیره کننده با روح فیلم کلاسیک سامورایی توانسته بیش از قبل کاربر هانی زیادی به خود جلب کند.

مبارزه سخت با شمشیر بازان و موجودات ماورا , با یک سیستم مبارزه کار امد بر سلاح هایی سنتی سامورایی که شما با این موجودات و سبک شمشیر زنی مدرن مواجعه میشوید.باید برای زنده ماندن تلاش کنید.این بازی داستان جذاب از هیروکی را در طول سقوطش در برابر نیروهای شر و بازگشت قهرمانه تجربه کنید. تا به وعده شکست خورد خود را برای نجات مردم که قسم خورده بودید از انها به خوبی محفاظت کنید عمل میکنید.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط