دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 21 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار ویندوز سفارشی NTLite 2.3.6 Build با لینک رایگان و مستقیم

یک نرم افزار بسیار پر کاربرد و پر کار امد میباشد که از راه رابط گرافیکی خود میتوانید هر تک تک اجزایی و بخش هایی مختلف سیستم عامل را که بخواهید از روی سیستم عامل حذف کنید. و بعد از حذف شدن هر بخش . این گزینه در اختیار شما قرار می گیرد. تا یک ویندوز جدید را بصورت سیستم عامل ios ایجاد کرده و ان را انتشار کنید. این برنامه این امکان به شما میدهد. که هر نوع از سیستم عامل که دوس دارید با متعلقات و تنظیمات مورد نظر خود میتوانید ان را بسازید و اختیار دوستان یا اشنایان یا مشتری هایی خود بگذارید.شما در این برنامه میتوانید برای ساختن انواع سی دی  بوت و ویندوز با فرمت ios رو هم داشته باشید. و امکان ایجاد امکانات دلخواه در رجیستری در ویندوز رو هم میتوانید داشته باشید.

دانلود نرم افزار ویندوز سفارشی

در این نرم افزار شما میتوانید با اضافه کردن سرویس پک هایی جدید به سی دی ویندوز با نصب اسان  داشته باشید.میتوانید حذف یا نصب کردن رو ویندوز داشته باشید. ینی هر برنامه که نیاز ندارید به راحتی حذف کنید. و برنامه نیاز دارید رو نصب کنید.

شما در این برنامه میتوانید تم و تصاویر مختلفی رو اضافه کنید به سیستم عامل خودتون و همچنین میتوانید درایور هایی نصب ویندوز هم اضافه کنید. و امکان غیر فعال کردن و حذف قابلیتهای غیر ضروری در ویندوز برای افزایش سرعت و قابلیت اضافه کردن نصب خودکار ویندوز رو دارا است.اضافه کردن وصله های ویندوز به سی دی نصب ویندوز

 

دانلود رایگان نرم افزار  مرورگر اینترنتی SRWare Iron برای ویندوز با لینک مستقیم

در صورت داشتن پسورد: softdl98.com

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط