دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 72 views
  • بدون نظر

دانلود بازی مورهاو mordhau-build-24-kortal برای کامپیوتر با لینک کمکی برای شما در دو اپلود سنتر برتر

بازی mordhau به سبک اکشن و مستقل میباشد این بازی جزو بازی هایی برتر سال شناخته شده است. این بازی توسط کمپانی تریترنیون انتشار و توسعه یافته است. انتشار این بازی در تاریخ ۲۹ اوریل ۲۰۱۹ میباشد که توانست جزو بازی هایی برتر باشد تو سال ۲۰۱۹ شناخته شد. یک اسلشر قرون وسطایی چند نفره است که با این بازی میتوانید به هدف هایی بلند پروا خود برسید. بازی همیشه در سبک خون و خونریزی بوده و نهایت مبارزه با حریفان خود میباشد.

دانلود بازی مورهاو

در این بازی شما یک جنگجوی بی نظیر هستید و مهارت شما حیرت انگیز است در این بازی شما میتوانید افراد خود را درس کنید و در نبردهایی وحشیانه از انها استفاده کنید. که در ان نبرد باید همه چیز سریع , محاصره قلعه و سواره نظام دیگر را تجربه خواهیدکرد.بازی که شما میتوانید از انواع سلاح هایی مهم همچون شمشیر, نیزه , سپر , زره و… استفاده کنید در مبارزه ها.

در این بازی دشمنان زیادی دارید باید تک تک دشمنان خودتون نابود کنید. حمله به قلعه هایی برتر و کار هایی موفقیت امیز فقط برای شما بوده است. با استفاده از منجنیغ هایی که در داخل بازی میباشد میتوانید دیوار و دروازه هایی دشمن ضربه بزنید. شما با استفاده از شمشیر یا نیزه خود میتوانید به تک تک دشمنان مبارزه کنید و خون انها را بریزید.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
مطالب مرتبط