دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 2 views
  • بدون نظر

دانلود بازی خنجر قدرت اشزل Ashzel__The_Power_Dagger با لینک رایگان و مستقیم

بازی هنجر قدرت اشزل یکی از بهترین بازی ها در سبک اکشن, ماجراجویی , مستقل, استراتژیک میباشد. که این بازی توسط شرکت  Gamma Ray Chamber ساخته شده است. و در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ توسط اتاق پرتو گاما انتشار شده است.یک بازی فوق العاده زیبا که میتوانید شما را مشغول کند.بازی بصورت تک نفره است.و در میان خون اشام ها قرار دارید. بازی که از سری اول کمپانی بوده و بازی که یک داستان زیبا در داخل ان هست.این بازی پشتیبانی از کنترلر نمیباشد و باید با تنظیمات داخل کیبرد و ماوس بتوانید بازی رو اداره کنید.

بازی خنجر قدرت اشزل

شما در این بازی خون اشام هایی ساحل غربی علیه اشزل خیانت میکنند. انها خنجر قدرت او را برای خرابکاری قدرت شخصی به کار گرفته اند. او باید در مبارزه با این موجودات خون اشامی روبه رو شود. اتشی که در اشزل بلند شده است تا برخاسته باید به دست اورده شود. باز پس بگیرید و قدرت خود مسلط شوید. برخیز و به دست بیار این قدرت خنجر اشزل رو و توانایی فرماندهی شجاعی هستید. پس از پس بگیری خنجر میتوانید بر قدرت خود مسلط باشید.

جهانی که در ان عمل و رمز  راز پیچدگی به طور یکپارچه به هم مرتبط میشوند. انواع موقعیت هایی مکانی و طراحی پیچیده این بازی بصورت سه بعدی رو بررسی می کند. لذت کشف تهدید هایی ناشناخته و طاقت فرسایی که در ان انتظر شما هستند. منجر به احساس موقعیت بالایی می شود.در این بازی شما میتوانید سبک بازی خود را بالا ببرید مثل: مهار قدرت, غلبه بر خیانت کاران و استفاده از مهارت رزمی برای تبدیل شدن به قهرمان خون اشام و افزایش ثروت مالی با جمع اوری طلا باشید.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط