دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 7 views
  • بدون نظر

دانلود بازی metal-max-xeno-reborn-darksiders برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

بازی که به سبک اکشن, ماجراجویی  میباشد بازی فوق العاده با گرافیک و نما هایی سه بعدی زیبا میباشد. این بازی در تاریخ ۱۰ ژوئن سال ۲۰۲۲ که توسط کمپانی Kadokawa Games توسعه یافته و در این تاریخ توسط PQube انتشار یافته است. بازی متال مکس بازی فوق العاده زیبا میباشد.که در زبان هایی انگلیسی و ژاپنی میباشد و دارایی پشتیبانی کامل از کنترلر هم میباشد. این بازی میتواند برای شما یک بازی خاطره ساز باشد.و ساعت ها شما را سرگرم کنند. امتیاز کسب شده این بازی چهار ستاره میباشد.

بازی متال مکس

در این بازی که بشریت در استانه انقراض است و اخرین بازمانده به دنبال عقب نشینی با ماشین ها هستند. نیم قرن پیش جنگ علیه مادر noa  حتی بزرگترین کلان شهر اسیا توکیو را به ویرانه تبدیل کرد. شما باید زمین بایر متروک را بررسی کنید و راه خود را از طریق حملات دشمنان با انها بجنگید. که با استفاده از تانک ها و سلاح , پوچی, و سگ نبرد نجت دهید. تمام زمین را از دست اینا ها کامل نابود کنید. تا بتوانید اینده نسل هایی بعدی رو بدست اورید.

اما کسانی که این بازی رو ساختن اینگونه توصیف میکنند. که خوشنت متوسط جزئیات جراحت مقداری خون و برخی از کنایه هایی بی ربط و لباس های که دکل و اشکار و برجسته می کنند. در این بازی پلیر ها میتوانند از انواع نوشیدنی هایی که باعث افزایش دمایی بدن انها باشد.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط