دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 90 views
  • بدون نظر

دانلود اپلکشین پخش زنده فوتبال جهان Live Football TV HD با لینک رایگان و مستقیم

برنامه پخش زنده فوتبال که دومین نسخه خود  را ارائه می دهد. این برنامه توسط شرکت ازمایشگاه جوتونو  توسعه داده شده است و این برنامه نسخه اندروید ۵ به بالاتر نیاز دارد. بازی فوتبال امروزه یکی از دغدغه هایی مردم است چرا که این رشته ورزشی در جهان ۱۰ میلیون طرفدار عام و خاص دارد. و میتوان یک ورزشی پر طرفدار نام گذاشت. بعضی از فوتبال دوستان بخاطر مشعله کاری زیاد قادر به تماشایی فوتبال زنده از استادیوم هایی ورزشی رو ندارند. میتواند با نصب این اپلکشین خوب پخش زنده فوتبال رو داشته باشند. این نسخه اندروید میتوانید بر روی گوشی هایی موبایل یا تبلت خود نصب کرده و از وقایع فوتبال یا پخش زنده فوتبال لذت ببرید

در این برنامه شما پخش زنده فوتبال ایران و جهان را دنبال کنید. این برنامه که در سال ۲۰۲۱ انتشار شد توانسته کاربران زیادی جذب کند. با نصب این برنامه میتوانید علاوه بر پخش زنده و نتایج بازی از اطلاع شدن ترکیب تیم هایی که با هم مسابقه دارند یا بازی هایی رودرو که بهم انجام دادند اطلاع شوید. درصد مالکیت برد با کدوم تیم است البته این درصد مالکیت کاربران تشخصی می دهند که کدام تیم احتمال برد رو دارد. و پیش بینی هایی زنده در برنامه فوتبال لایو میتوانید داشته باشید.

برنامه فوتبال زنده که توسط سایت سافت دانلود تست شده و هیچگونه مشکلی در اجرایی برنامه ندارد. شما کاربران میتوانید از پخش زنده فوتبال در لیگ ایران, اسپانیا, فرانسه, ایتالیا, المان و… را بصورت زنده تماشا کنید. این برنامه علاوه بر پخش زنده فوتبال شما میتوانید از رویداد پخش فوتبال هایی که نتوانستید نگاه کنید رو هم میتوانید از طریق این برنامه نگاه کنید. برنامه کم حجم و در حین پر کاربرد برای دوس داران رشته ورزشی فوتبال میباشد.

 

دانلود رایگان اپلکشین پخش زنده فوتبال جهان Live Football TV HD برای اندروید با لینک مستقیم

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط