دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 21 views
  • بدون نظر

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت دانلود BitComet 1.90 با لینک رایگان و مستقیم از سایت سافت ۹۸

نرم افزار بسیار پر کاربرد و مطمئن برای مدیریت دانلود هایی شما میباشد. با استفاده از این نرم افزار قدرتمند میتوانید دانلود هایی خودتون رو بصورت مداوم با سرعت ۵ برابر انجام دهید. شما با استفاده از این برنامه سرعت دانلود خودتون ۵ تا ۱۰ برابر برای شما افزایش می دهد. این نرم افزار بیت کامیت میتواند از دانلود هایی همزمان , صف دانلود, دانلود های انتخاب شده در بسته تورنت , رزومه سریع در چت , حافظه پنهان دیسک , محدودیت سرعت, نقشه پورت, پروکسی , فیلتر ای پی , و … پشتیبانی می کند.

نرم افزار مدیریت دانلود

یکی از بهترین نرم افزار های اشتراک گذاری بصورت پی دو پ می باشد که بیت تورنت هم سازگاری داردو برتای اشتراک گذاری فایل های با حجم صد مگابایت یا گیگابایت با سرعت بالا طراحی شده است. این نرم افزار در سازگاری با وین ۳۲ و مولتی تورنت دارد. ویژگی هایی برتر این نرم افزار میتوان گفت که دانلود پشت سرهم , دانلود چند فایل در یک زمان, شروع مجدد با سرعت بال, چت, کچ دیسک, پروکسی, فیلتر کردن ایپی و موارد دیکری نیز وجود دارد.

شما با استفاده از برنامه بیت کامیت میتوانید دانلود هایی خود را resume کنید ینی یک فایل دانلود رو میخواهید متوقف و بعدا این دانلود رو انجام دهید. با زدن گزینه resume میتوانید دانلود خودتون توقف کرده و هر زمان که فرصت مناسبی برای دانلود هایی خودتون شد انجام دهید. شما در این نرم افزار میتوانید از چندین لینک هایی مختلف دانلود خود را اغاز کنید. ینی برنامه هست که میتواند چندین دانلود همزمان برای شما انجام دهد.

امکان استفاده از پروکسی شما با استفاده از این مدیریت دانلود سایت هایی که ادرس دهی انها برای شما فیلتر میباشد این نرم افزار با داشتن پروکسی داخل نرم افزار میتواند این دانلود رو برای شما انجام دهد. اما امکانات دیگر این نرم افزار میتوان به امکان گشودن فایل هایی زیپ در داخل اینترنت و دانلود فایل با بی نهایت سرعت ینی شما تا جایی که سرعت به شما اجازه دهد میتوانید دریافت کنید.

شما در این نرم فزار مدیریت دانلود میتوانید میزان سرعت دانلود خود را خودتون مشخص کنید. ینی حجم سرعت دانلود شما در ثانیه چقد باشد. این زمانی کاربرد دارد که شما در حال استفاده از اینترنت در مرورگر و دانلود همزمان میباشد. که با تعیین سرعت مناسب میتوانید سرعت استفاده از سایت هارو هم داشته باشید.شما در این برنامه این امکان دارید که تمامی فایل و شناسایی spyware رو انجام دهید. و دانلود همزمان بی نهایت فایل از این برنامه برای شما

دانلود نرم افزار بیت کامیت

( دانلود نسخه ۱٫۹۰ برای ویندوز لینک مستقیم با حجم ۲۳ MB)

( دانلود نسخه ۱٫۹۰ برای ویندوز لینک مستقیم با حجم ۲۳ MB)

( دانلود نسخه ۱٫۹۰ برای مک لینک کمکی  )

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط