دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 13 views
  • بدون نظر

دانلود بازی قصاب The_Butcher برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

یک بازی زیبا به سبک اکشن, ماجراجویی و مستقل میباشد این بازی که طرفداران خودش منتظر انتشار این بازی بودند بلخره فرا رسید این بازی در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ توسط کمپانی بزرگ  Dark Gloom Studio ساخته شده بود توسط شرکت۱۹۹ CENTS STUDIO انتشار پیدا کرد.

همه طرفداران که این بازی رو خیلی دوست دارند بی صبرانه منتظر انتشار این بازی بودند. کامنت هایی بسیاری در مورد این بازی در سایت خود توسعه دهنده بازی میباشد. این بازی که در سراسر دنیا به قیمت ۵٫۹۹ دلار به فروش میرسد. که ما توانستیم برای سایت بصورت رایگان بزاریم.این بازی که توسعه دهندگان این گونه توصیف کرده اند. این بازی ممکن است حاوی محتوایی باشد که برای همه سنین مناسب نباشد.

برای بازی در محل کار اصلا توصیه نمی شود. در این بازی دارایی تصویر هایی خوشنت مکرر میباشد و برای کاربران بالایی ۱۴ سال توصیه می گردد.

دانلود بازی قصاب

بازی جدید قصاب با لینک رایگان

بازی بصورت مبارزه میباشد شما رو در قسمتی از جهنم قرار میدهند که شما باید با دشمنان جهنمی مبارزه کنید و بر انها پیروز شوید.در این بازی شخصیت معروف و بزرگ بنام کروکوس  که یکی از بی رحم و شرور ترین انها است که برای سلاخی افریده شده است.
شخصیت اصلی داستان که بر میگرده به گذشته یعنی این شخصیت بزرگ یکی از هزاران کودکی بود که برای تبدیل شدن به سرباز جنگجو در خدمت پادشاه و پادشاهی گرفته شد. و شروع به تعلیم و اموزش در کنار این پادشاه انجام گرفت. اما پس از انجام همه کار ها پادشاه فقط بی عدالتی و خیانت درحق این پسر جوان میکند.
حال وقت ان رسیده که انتقام بزرگی از این پادشاه گرفته شود.

بازی رایگان قصاب

بازی قصاب یک بازی فانتزی تاریک هم محسوب میشود که شما در ان با دشمنان جهنمی مبارزه می کنید تا راه خود را به سمت خیانتکاران(پادشاه) بیابید. و در اخر انتقامی که سزواور ان بود  را بدست میاورید. با جمع اوری سلاح هایی متعدد و معجون هایی مختلف را خود را برای حمایت در این جنگ استوار سازید.
شما برای هدف بزرگ خود میجنگید و ممکن هست در این هدف بزرگ دچار مشکل شوید. باید با مرگ خود کنار بیاید تا بتوانید به هدف بزرگ خود برسید.
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط