دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 20 views
  • بدون نظر

دانلود بازی دعایی خدایان Praey for the Gods برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

انتظار هایی کاربران به پایان رسید بله بازی دعایی خدایان هم اکنون انتشار شد یک بازی به سبک اکشن, ماجراجویی  و مستقل میباشد. بازی که بصورت تک نفره انجام میشود. این بازی ۱۴ دسامبر ۲۰۲۱ انتشار شده است. و پس از ویرایش هایی داخل بازی بلخره کمپانی No Matter Studios توانست نسخه اصلی این بازی رو انتشار کند.تاریخ انتشار زود هنگام این نسخه ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۱ میباشد.

این بازی از دید کاربران یک بازی فوق العاده زیبا و اکشن میباشد که دارایی جذابیت خاص بازی توانسته بازی محبوب بین گیمر ها شود. این بازی پشتیبانی کامل از کنترلر ها دارا میباشد یعنی کاربران میتواند علاوه بر ماوس و کیبرد با دسته کنترل هایی جدا هم این بازی رو انجام دهد.

بازی دعایی خدایان
این بازی که بصورت ماجراجویی میباشد در هان باز در حال صعود است که شما در ان نقش یک قهرمان بزرگ رو ایفا کردید در این بازی شما به تنهایی بازی می کنید که به لبه سر زمین یخ زده در حال مرگ فرستاده می شود. تا راز هایی یک زمستان بی نهایت را اختراع و معمایی ان را حل کند.

بازی دعایی خدایان

که برای زنده ماندن خود و برگشت دادن جهان به نظم باید خیلی سخت گیرانه مبارزه کنید. در این بازی دست و پنچه نرم می کنید. و موجودات مختلف رو باید از پا در بیاورید.

دانلود بازی رایگان دعایی خدایان

شما در این بازی با غلبه به غیر ممکن ها به بالایی ان صعود کنید و جانوران مختلف رو باید از این سر زمین پاکسازی کنید.میشه گفت از هر چیزی که به دستتان می اید بالا بروید. از ویرانه کوه هات گرفته تا موجودات و جانوران بزرگ که در زمین هستن. به قلعه هایی کوه هایی بزرگ بالا بروید و سپس بر روی جهن سر بزنید تا به مکان هایی که قبلا غیر قابل دسترسی بوده اند برسید. در اب سرد میتوانید شنا کنید.
تا مکان هایی پنهانی که حاوی اسرار و گنچ هستند را پیدا کنید.
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط