دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 15 views
  • بدون نظر

دانلود ۲۰۲۲٫۶٫۲٫۱۱۵۴۳ Emsisoft Anti-Malware در دو سیستم عامل ویندوز ۳۲ و ۶۴ بیتی

 این نرم افزار توسط کمپانیEmsisoft انتشار و توسعه یافته شده است نرم افزار امنیتی پر کاربرد برای کسانی که دوس دارند همیشه کامپیوتر اونها سالم باشد. این نرم افزار امنیتی  که نسخه جدید که این نسخه ویندوز رو در سال ۲۰۲۲ در ۱۹ ژوئن پخش کرده است. این برنامه علاوه بر محافظ کامل شما از فایل هایی الوده که از طریق اینترنت یا فلش هایی موجود نفوذ پیدا میکنه علاوه بر ان میتواند محافظت محکم و قدرت در برابر انواع تهدیدات بد افزار ها و انواع تروجان و ضد جاسوس باشد.

این انتی ویروس جلوی ضد کرم و د باج افزار رو هم میگیرد. شما میتوانید با نصب این انتی ویروس قوی از امنیت سیستم خود مطمئن باشید.این نرم افزار میتواند اون انتی ویروس هایی که در داخل سیستم عامل شما مخفی شده اند رو شناسایی کند و انها را غیر فعال یا حذف کند.

Emsisoft Anti-Malware

دانلود نرم افزار Emsisoft Anti-Malware

این نرم افزار بعضی از کاربران این اعتقاد دارند که نرم افزار بسیار قوی هست اما بعد از مدتی پولی میشود. نسخه ۲۰۲۲ نسخه ازمایشی این شرکت بصورت کاملا رایگان و نامحدود استفاده میشود. این نرم افزار ترکیبی از یک اسکنر ضد ویروس و ضد بد افزار و تمیزکردن بهینه را تضمین می کند. در حالی که این برنامه محافظت سه لایه در زمان واقعی از ورود عفونت هایی جدید به کامپیوتر شما جلوگیری می کند.

شما میتوانید نسخه اصلی این نرم افزار از سایت زیر به مدت یک سال تهیه کنید. این نسخه بصورت ازمایشی و تریال میباشد

این نرم افزار علاوه بر داشتن سرعت بالا در اسکن سیستم و فایل ها میتواند سریع تر واکنش خود را به انواع فایل هایی مخرب نشان دهد که بروز رسانی خودکار و منظم نیز دارد. از ویژگی هایی این نرم افزار میتوان گفت بررسی کامل نرم افزار در حال اجرا و در پس زمینه ویندوز که به محض شناسایی فایل مخرب به شما اطلاع داده میشود.

این برنامه دارایی محیط ساده و جذاب و رابط کاربری بالا دارد که از زبان فارسی پشتیبانی می شود. این نرم افزار علاوه بر امنیت سیستم عامل شما محافظت میکند بلکه میتواند شما را از ورود به سایت هایی که دارایی سایت مخرب میباشند جلوگیری کند.

این نرم افزار دارایی موس و کیبورد مجازی دارد و میتواند در جستجوی کامل سایت و فایل هایی مخرب و کوکی ها نقش به سزایی داشته باشد که این موقع این برنامه یک فایرول یا همان دیوار اتشین قدرتمند دارد که شما را از دست فایل هایی بد افزار و مخرب نجات می دهد. قابلیت دیگر این نرم افزار میتوان گفت بررسی و جلوگیری از اسپمر ها در سیستم عامل خودتون که میتوانید به راحتی از دست اسپمر هایی موجود راحت باشید.

دانلود نرم افزار شناسایی بد افزار Emsisoft Anti-Malware برای ویندوز با لینک مستقیم

در صورت داشتن پسورد: softdl98.com

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط