دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 3 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار تبدیل متن به گفتار ۲٫۱۵٫۰٫۸۲۰ Balabolka با لینک رایگان و مستقیم

یک نرم افزار پر کاربرد و شگفت انگیز است.ایا از نوشتن متن هایی طولانی خسته شده اید. ایا زمان کافی برای نوشتن متنی رو ندارید. ایا میخواهید یک متن شما زودتر اماده شود. نیازی نیست فکر کنید چگونه نرم افزار Balabolka این مشکل رو حل کرده است. شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار گفتار خود را به متن تبدیل کنید.

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که میخواهید یک متن رو اماده کنید اما خسته اید و حوصله تایپ متن رو ندارید. شما با استفاده از این برنامه میتوانید به راحتی با استفاده از هندزفری یا هدفون خود با اجرایی نرم افزار اماده گفتار و تبدیل خودکار برنامه به متن باشید. با این کار کار هایی شما تسریع سرعت میابد و میتوانید متن هایی که چند صفحه هستن رو به راحتی در عرض یک دقیقه تمام کنید.

نرم افزار تبدیل متن به گفتار

این نرم افزار فوق العاده میتواند فایل متنی را به فایل صوتی در فرمت هایی مختلف مثل ogg,mp3,wav,wma و… تبدیل کند. پشتیبانی کامل از فرمت هایی زیر رو دارا میباشد. شاید برای شما این نرم افزار کاربرد بالایی داشته باشد چون تبدیل به فرمت هایی همچون mp3  لازم دارید و میتوانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید. این نرم افزار توسط کمپانی Ilya Morozov ساخته شده است و اکثر مردم از این نرم افزار برای تبدیل متن به گفتار زیاد استفاده میکنند.

دانلود نرم افزار تبدیل گفتار به متنی

در این برنامه شما پس از اجرایی نرم افزار بالا سمت راست رویی فولدار کلیک کرده و متن خود را برای تبدیل به گفتاری اماده میکنید این فایل ها میتواند در فرمت هایی زیر DOC, RTF, PDF, ODT, FB2 باشد. شما پس از بارگزاری فایل خود در برنامه رو اجرا بالا وسط برنامه قرار دارد. پس از کلیک کردن این گزینه نرم افزار شروع به تبدیل متن به گفتار میکند.و شما میتوانید بعد از اینکه فایل متنی رو تبدیل کردید ان را در فرمت هایی مختلف ذخیره کنید.

این کار کمک زیادی به افرادی که دارایی سواد کم دارند و یا کسانی که شرایط دیدن متن رو ندارند.و از ویژگی هایی مختلف این نرم افزار میتوان گفت کمک در کاهش فشار چشم از خواندن بیش از حد متن میشود.که کمک در یادگیری زبان هایی خارجی هم میشود. این نرم افزار قابلیت ویژه ای دیگه که دارد این هست که شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار به متن هایی مورد علاقه خودتون در زبان هایی مختلف دنیا گوش بدید.

این نرم افزار از سیستم عامل هایی ۷/۸/۱۰/۱۱ بصورت کامل انجام میشود. و بارگزاری در انها هیچ مشکلی به وجود نمیاید.

 

دانلود نرم افزار تبدیل متن به گفتار Balabolka برای ویندوز با لینک مستقیم

در صورت داشتن پسورد: softdl98.com

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط