دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود بازی انتقام  نسخه۲٫۲٫۱ Vengeance برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

یک بازی بسیار خوب با سبک اکشن , مستقل, استراتژیک میباشد. بازی مدرن با سلاح هایی جدید در بازی جدید انتقام که این بازی در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است و این بازی زیبا رو توسط کمپانی ۳۱۴ Arts توسعه و انتشار داده است این بازی در سال ۲۰۱۶ در ماه اول هایی اوریل وارد بازار شد.و گیمر هایی زیادی از این بازی جذاب استقبال کردند. این بازی یک بازی مستقل و تک نفره حساب میباشد. و میتوانید از این بازی بصورت انلاین با دوستایی خودتون بازی کنید.ی

دانلود بازی انتقام

ک بازی تیر اندازی قدیمی و مدرن است که با تمرکز پلیر ها میباشد. سریع ترین و جذاب ترین بازی چند نفره را با ده سلاح و یک پس زدن چالش بر انگیز بازی کنید. در این بازی شما باید مهارت خارق العاده در تیر اندازی و نشانه گیری هدف داشته باشید. عجله و استرس میتواند در این بازی علیه شما باشد. پس یک بازی منطقی و با استراتژی بهتر بازی رو دنبال کنید.

دانلود رایگان بازی انتقام با لینک کمکی

بازی از انجایی شروع میشود که عده تروریست وارد شهر شده اند و وظیفه شما این هست انها را نابود کنید. ان بازی یک شخصیت بزرگی دارد و پیدا کردن یک بازی با بازیکنان واقعی ممکن است.و بسیار بازی سخت و ساعت ها میتواند ذهن و فکر شمارو مشغول کنند. این بازی تمرکز زیادی رو مسابقات ربات دارد اگر مطمئن نیستید که این بازی مورد علاقه شما واقف نیست لطفا از دانلود کردن ان بپرهیزید.

یک بازی بسیار جذاب و مرحله میباشد. در این بازی شما با انواع نقشه هایی شهر اشنا خواهید شد. با انواع تجهیزات اولیه که بهتون خواهند داد. اکثر کاربر ها میدونن در سال ۲۰۱۰

یک بازی شوتی و قدیمی است که با المان هایی جدیدپا به عرصه گذاشتند. بازی بصورت شوت باکس ها است و هیچ پرداختی درون برنامه قرار ندارد. و میتوانید در طوب این بازی از صحنه هایی جذاب لذت ببرید. فراموش نکنید این بازی درایی ۴ حالت شام جذاب و هیجان انگیز میباشد. که هر کدوم شیوه متفاوت رو دارد.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط