دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 3 views
  • بدون نظر

نرم افزار مدیریت فایل موسیقی ۲۹٫۶۵ Zortam Mp3 Media Studio با لینک رایگان و مستقیم

یک نرم افزار قدرتمند برای سازماندهی مدیریت فایل هایی mp3  میباشد. که از میتوان گفت یک ابزار برای تبدیل سی دی هایی صوتی به فرما mp3 , wav استفاده کرد. این نرم افزار میتوانی به راحتی نصب کنید و بعد از نصب این نرم افزار میتوانید یک فایل موسیقی رو در ان بارگزاری کرده و تغییرات مثل : نام اهنگ, موضوع اهنگ, البوم, سال تهیه اهنگ, کامنت رو  به خوبی ویرایش کنید.

شما در این نرم افزار میتوانید قادر به افزودن کاور هایی مختلف یا عکس خواننده و… داشته باشید. شما تنها با این نرم افزار دراپ و دراگ قادر به ساخت لیست پخش هایی mp3  مطابق میباشد.

نرم افزار مدیریت فایل موسیقی

دانلود نرم افزار مدیریت فایل mp3

نرم افزار مفید و بسیار عالی در زمینه ویرایش تگ هایی یک اهنگ میباشد. این نرم افزار سازماندهی و مدیریت فایل هایی mp3  برای ای پد و سایر نسخه هایی دیگه به خوبی انجام می دهد. که رابط کاربری قدرتمند خوبی دارد نسبت به نسخه هایی قبلی. این برنامه به راحتی میتواند تگ ها یک فایل موسیقی که در فرمت هایی مختلف میباشد را ویرایش کند. و دسته بندی فایل هایی موزیک برای شما محیا سازد. این نرم افزار قادر به ویرایش تگ هایی idv1 , id3v2 میباشد.

دانلود رایگان نرم افزار سازماندهی فایل هایی موسیقی

شما قابلیت هایی این نرم افزار رو میتوانید ببینید که چقد این نرم افزار با حجم کم میتواند برای فایل موسیقی شما انجام دهد. این نرم افزار میتواند به راحتی نرمال سازی صدای فایل موزیک هایی شما را درست کند و تبدیل فرمت هایی مختلف و دیگر رو برای شما انجام دهد. این نرم افزار علاوه بر سازماندهی میتوانید رایت انواع سی دی ها و یا فایل موزیک  mp3  را برای شما انجام دهد.

امروزه با پیشرفت زمان دیگه مثل قبل نیاز به اجرای mp3  در سی دی هایی که داخل ماشین ها بود وجود ندارد. اما اکثر مردم از ضبط هایی که هم سی دی و هم دی ودی پشتیبانی می کند استفاده میکنند.پس استفاده از این نرم افزار برای رایت سی دی میتواند مناسب باشد.

برای اجرا موزیک mp3  در ضبط ماشین ها.که این نرم افزار پشتیبانی کامل از drag, drop در تهیه لیست هایی پخش دارا میباشد. اما قابلیت هایی این برنامه میتوان گفت جستجو برای یافن فایل mp3  تکراری که داخل فایل موزیک هایی شما باشد رو پیدا میکند و میتوانید ان را به راحتی حذف کنید. ویژگی مهم این نرم افزار تغییر نام گروهی فایل ها و نوشتن تگ بر اساس اطلاعات مربوط به فایل ها میباشد.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط