دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 17 views
  • بدون نظر

دانلود بازی دلقک برای سرعت Clown For Speed برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

یک بازی زیبا در سبک ماشین سواری , مسابقه ای, ورزشی میباشد. که این اول نسخه از کمپانی RIVERSIDE SPORTS میباشد. این بازی توسط کمپانی ورزش هایی کنار رودخانه توسعه یافته و انتشار هم توسط این شرکت برعهده داشته است. این بازی امروز ۲۹ ژوئن سال ۲۰۲۲ انتشار شد.

و توسط میلیون ها کاربر ها این بازی دانلود شد. این بازی پشتیبانی کنترل جزئی از کنترل کننده جدا رو نیز دارد. همه نظر ها برای این بازی مثبت تعیین شده است.این بازی کاملا سالم و تست شده میباشد. شما علاوه بر بازی افلاین میتوانید بصورت انلاین با دوستان و اشنایان خود در رقابت باشید.بازی دلقک سرعت جذابیت هایی خودشو داره

بازی دلقک برای سرعت

دانلود بازی clown-for-speed

یک بازی ماشین سواری که شانس شما برای غوطه ور شدن در دنیایی واقعی تجربه نهایی میباشد. در این بازی سوار خود را میتوانید انتخاب کنید. و اماده برای یک چالش بزرگ که در ان شما میتوانید نهایت سرعت و دیوانگی و سرعت عمل خودتون به رخ بازیکنان بکشید.این بازی علاوه بر افلاین بودن بازی میتوانید به روش شبکه بازی رو ادامه بدید. در بازی انلاین شما با حریفان قوی رقابت خواهید کرد. تلاش برای مهارت و عالی بودن یک راننده خوب را به رخ همدیگر می کشید.

دانلود رایگان بازی دلقک سرعت

در این بازی شما با انواع سواری ها با امکانات داخل ماشین روبه رو خواهید شد. سواری هایی که دارایی سرعت بالا و مقاومت بالا رو میتوانید با برنده شدن در مسابقه ات و گرفتن جایزه انها را باز کنید. در این بازی سیستم رانش واقعی و اهنگ هایی که با دقت ساخته شده اند برای ماشین شما. این بازی بصورت انلاین و افلاین میشه بازی کرد. در این بازی بیش از ۱۸ نوع ماشین هایی دلاسیک و جدید وجود دارد. که همشون سیسم رادیویی درون بازی وجود دارد.

شما در حال حاظر ۱۸ ماشین برای انتخاب وجود دارد که در حالت افلاین بازی ۳ نقشه و  اما در حالت انلاین بازی حدکثر ۱۶ بازیکن میتوانند در یک نقشه با هم رقابت داشته باشند. سواری هایی واقعی گرایانه با ویژگی هایی واقع گرایانه میباشد. در این بازی اهنگ هایی مختلفی تو ضبط ماشین شما وجود دارد از بازی لذت ببرید

 بازی دلقک برای سرعت Clown For Speed برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی دلقک برای سرعت با لینک مستقیم حجم ۷۶۹ MB)

 بازی دلقک برای سرعت Clown For Speed برای کامپیوتر با لینک کمکی

دانلود بازی دلقک برای سرعت با لینک کمکی حجم۹۲۹ MB)

(دانلود بازی دلقک برای سرعت با لینک کمکی حجم ۹۷۴ MB)

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط