دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر
دانلود رایگان بازی زمان گذشته سایبریا Syberia: The World Before برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

بازی زمان گذشته سایبریا یک بازی بصورت ماجراجویی میباشد. تمام قصه این بازی بصورت ماجراجوایی شخصیت برتر سایبریا میباشد. این بازی در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ توسط کمپانی Microids Studio Paris توسعه یافته است.

و پس از ویرایش هایی زیاد داخل بازی ۲۶ ژوئن نسخه اصلی بازی زمان گذشته سایبریا  که توسط شرکت Microids انتشار یافت. این بازی پشتیبانی کامل از کنترلر ها دارا میباشدو شما میتوانید از جدا کننده کنترلر برای بازی استفاده کنید.این بازی در زبان هایی انگلیسی , المان, ایتالیایی با زیر نویس مخصوص خودشون دارا میباشد.

 بازی زمان گذشته سایبریا

دانلود بازی زمان گذشته سایبریا

این بازی دارایی گرافیک خاص و بالایی میباشد. که تلاش برای هویت در طول زمان را اغاز کنید. همانطور که پازل دو زندگی را در کنار هم می گذارید. شما در این بازی باید راز هایی عجیبی کشف کنید.

راز هایی مهم زندگی شخصیت برتر داستان. با استفاده ذهن و هوش خودتون تشخصی می میدید که پازل دو زندگی را در کنار هم می گذارید. بازی که میتواند ساعت ها شما را مشغول کند. بازی بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته شده است میتوانید بصورت لینک رایگان دانلود کنید.

درباره بازی زندگی قبل سایبریا

این بازی سرنوشت در هم تنیده کیت واکر, وکیل نیویورکی  که زندگی او با دعوت به ماجراجویی کاملا تغییر پیدا می کند. و دانا رز, پیانیست و جوان اینده دار در واگن که مهم ترین حرفه اش در سایه جنگ جهانی دوم
در سال هایی ۱۹۳۷ و ۲۰۰۴ سفری جادویی را در شهر مسحور کننده اروپا شرقی اغاز کنید. با همراه با اهنگ اینون و زور و سمفونی فیلم بودایست. شما باید پازل هایی زندگی رو در کنار هم بچینید.
که راز دو زندگی در هم تنیده را از هم جدا می کند. و با استفاده از تیز هوشی خود یمک ماجراجویی بی سابقه را حفر کنید. میتوانید وسیله که شکسته را تعمیر کنیدو قفل هایی سخت زندگی رو باز کنید. راه هایی سخت رو سریعا پیدا کنید. بازی کاملا بصورت ماجراجویی طراحی شده است و از کاربر انتظارت زیادی میرود تا در این بازی خودی نشون دهد.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط