دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 14 views
  • بدون نظر

دانلود بازی الالوت قهرمانان چهار پادشاهی ۲۰۲۲ Alaloth با لینک رایگان و کمکی  در سایت سافت دانلود ۹۸

یکی دیگه از بازی هایی به سبک اکشن , ماجراجویی, مستقل و دسترسی زود هنگام بازی الالوت یعنی قهرمانان چهار پادشاهی میباشد. این بازی که توسط شرکت Gamera Interactive توسعه و انتشار یافته است.

زمان انتشار این بازی ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ میباشذ. این بازی پشتیبانی کامل از کنترلر هارو هم دارا میباشد. و حتی میتوانید از دسته بازی هایی جدا که بصورت وای فای به کامپیوتر یا لپ تاپ شما وصل هستند بازی کنید.

این بازی فقط در زبان انگلیسبی میباشد. نسخه اصلی این بازی زبان پیشفرض برای شما بصورت انگلیسی میباشد. بازی که بصورت مرحله میباشد. و شما با مرحله جذاب این بازی اشنا خواهید شد.

بازی الالوت قهرمانان چهار پادشاهی

دانلود رایگان بازی الالوت

این بازی یک بازی ARPG  یا همان مهرت محور میباشد که از اثر کلاسیک مانند Baldur’s Gate و Pillars of Eternity الهام گرفته شده است. که این بازی در یک زمان قانتزی , غنی, شبیه به تاریک ترین دوره قرن وسطی میباشد. این بازی همان بازی اکشن و سریع با روایتی عمیق رو برای شما ارائه می دهد.

بازی که از سراسر جهان میلیون ها کاربر ان را دانلود کرده اند. و بازی میکنند. بازی دارایی گرافیک بسیار خوب میباشد. و میتواند یک بازی خاطره انگیز برای شما باشد.

دانلود بازی کامپیوتری الالوت

شما در این بازی بر یک سیستم رزمی منحصر به فرد و هاردکور مسلط میشوید. که شخصیت خود را با انتخاب روش هایی مختلف قدرت , کلاس ها و مهارت ها سفارشی می کنید. در این بازی شما باید بررسی کنید و قدرت خودتون بیفزاید , شهرت پیدا کنید و ماموریت هایی جدید را باز کنید.

در این بازی که از اسمش پیداس قهرمان ۴ پادشاهی منظورش  یکی از ۴ نژاد قابل بازی میتوانید انتخاب کنید ( انسان ها, الف ها, کوتوله ها, اورک ها ) میباشد. در این بازی بیش تر از ۳۰ قبیله را برای مبارزه انتخاب کنید. که هر کدام یک وقایع خاصی در گذشته داشته اند. پس از اولین بازی , میراث خود را در چهار پادشاهی شروع کنید و قدرت هایی خودتون ببرید بالاتر.

شما در طول این بازی با ۱۲ نفر همراه به یاد ماندنی با وفا با داستان هاییخود اماده پیسوتن به مبارزه با شما در طول این بازی میباشید. شما سفر هایی که انجام می دهید این همراهان در کنار شما خواهند موند و شمارو دنبال خواهند کرد.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط