دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 46 views
  • بدون نظر

دانلود بازی مسابقات ماشین Assetto corsa competizione با لینک رایگان و کمکی از دو اپلود سنتر قوی جهان

یکی دیگه از بازی هایی ماشین مسابقات برای شما اوردیم بازی که به سبک ورزشی , مسابقه است. بازی ارائه شده سایت استیم میباشد. این بازی مثل بازی هایی دیگر یک بازی بصورت ماشین سواری میباشد. سرعت و هیجان داخل بازی حرف اول رو میزند. این بازی فقط در سیستم عامل  ۶۴ بیتی اجرا می شود.

بازی که توسط شرکتKUNOS Simulazioni توسعه و طراحی شده است که این بازی در سال ۲۰۲۰ در ماه ۱۸ نوامبر وارد بازار شد و انتشار دهنده این بازی هم همان توسعه دهنده میباشد. این بازی شما میتوانید تو عالم خیال یک ماشین سوار حرفه ای تبدیل بشید. همه چیز اماده است تا شما بعنوان قهرمان بازی Assetto corsa competizione معرفی بشید.حق امتیاز این بازی هم برای شرکت Assetto Corsa دارا میباشد. این بازی یک بازی کامپیوتری میباشد

بازی مسابقات ماشین

دانلود رایگان بازی Assetto corsa competizione

بازی ماشین مسابقات میتواند شما را ساعت ها مشغول کند. این بازی واسه کسنی که علاقه زیادی به ماشین سواری و مسابقات ماشین سواری طراحی شده است. شما در این بازی ۶۰ بازی چالش و مرحله رو پشت سر خواهید گذاغشت. و در این چالش ها شما با خودرو هایی برتر و راننده هایی برتر روبه رو میشوید. باید تجربه و دست فرمان خودتون به رخ راننده هایی جدید بکشید.

شما در این بازی علاوه بر اینکه با کامپیوتر فصل هایی چالش بر انگیزی بازی خواهید کرد میتوانید با دوستان خود در گیم نت ها بصورت شبکه هم بازی کنید. این بازی دارایی بازی خودکار شبکه ای هم دارد.علاوه بر بازی شبکه بازی بصورت انلاین با سراسر جهان میتوانید مقابله کنید. این بازی پشتیبانی جزئی از کنترلر هم دارا میباشد. یعنی با تنظیمات مربوطه بازی میتوانید از دسته کنترل یا فرمان هایی جدا برای این بازی استفاده کنید.

این نسخه بازی ۱٫۶ میباشد اخرین نسخه توسعه یافته شده شرکت این بازی که در این نسخه جدید تغییرات زیادی رخ داده شده است. حضور بیش از ۶۰ ماشین خارجی همراه با لاستیک هایی پیرلی ۲۰۲۲ میباشد. کیفیت و هوش مصنوعی در بازی بسیار افزایش یافته است. امیدوارم از دانلود این بازی لذت ببرید.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط