دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار فایل بازیابی Wise data recovery 6.1.2 با لینک رایگان و مستقیم

یک ابزار رایگان و پر کاربرد برای کسانی که نمیخواهند فایل هایی مهم و حساس انها از بین برود. شما در این نرم افزار میتوانید هر انچه که قبلا یک یا چند فایل مهم که برای شما حیاطی بود و توسط بد افزار ها و یا پاک کردن خودتون که نمیدونستید. را به راحتی بازگردانی کنید.

اغلب امروز بچه هایی هر خانواده زیاد شیطون عذاب در میان و پس از دسترسی به کامپیوتر شما برای یک فایل ویدیویی یا یک سند مهم که در داخل کامپیوتر یا لپ تاپ شما بوده است رو پاک میکند. برای بازیابی میتوانید از نرم افزار Wise data recovery استفاده کنید. کار این نرم افزار این است که فایل هایی شما که در روز هایی اخیرا پاک شده یا از بین رفته است رو برای شما برگردوند.

نرم افزار فایل بازیابی 2022 Wise data recovery

دانلود رایگان نرم افزار بازیابی اطلاعات از دست رفته

برنامه کم حجم که میتواند برای کاربران فایل هایی پاک شده را برگرداند. یک ابزار حرفه ای پیشرفته است که بعلاوه برگردون فایل هایی از دست رفته میتواند هارد دیسک و درایو قابل جابجایی بازیابی کند.این فایل ها می تواند شامل صدا ها, تصویر ها, ویدئو , سند ها, و ایمیل ها باشد. و دستگاه هایی قابل بازیابی شامل درایو ها محلی, دوربین, کارت حافظه گوشی موبایلتان, دستگاه هایی قابل جابجایی و … میباشند.همچنین میتوانید این نرم افزار از سایت خود به مبلغ ۳۹ دلار خریداری کنید

دانلود نرم افزار بازیابی تصاویر از دست رفته

این نرم افزار میتواند به سعت و ایمن فایل همچون تصویر ها مورد نظر شما که جستجو میکنید رو برای شما بازیابی کند. قابلیت دیگر این نرم افزار میتوان گفت برخی از فایل هایی مفید را که به اشتباه حذف شده اند یا برخی از داده هایی خصوصی را که در نتیجه خرابی ناگهانی سیستم عامل شما بدست میاید میتوانید به راحتی مثل اب خورده اند برگردونید.

برخی از ویژگی هایی نرم افزار Wise data recovery

این نرم افزار فوق العاده پر کاربرد میتواند اسنادی مانند txt. excel. word و غیره رو برای کاربران بازیابی کند. و همچنین در بازیابی عکس ها میتواند تصاویر مانند gif, png,jpg و غیره بازیابی کند. این نرم افزار به شما نشان می دهد که وضعیت صریح داده هایی که باید بازیابی شود رو به نمایش میذارد. همچنین بازیابی فایل ایمیل رو هم میتوانید داشته باشید.

دانلود نرم افزار بازیابی از دیسک هایی هارد

این نرم افزار که برای شما بصورت رایگان گذاشته شده است میتواند بازیابی اطلاعات از دیسک هایی محلی رو هم انجام دهد که پشتیبانی از چند زبان انگلیسی و چینی نیز دارا میباشد. شما بعد از نصب این برنامه میتوانید بروز رسانی بصورت رایگان و پشتیبانی فنی در داخل برنامه موجود میباشد. اخرین نسخه ارائه شده این نرم فزار ۶٫۱٫۲ میباشد که با توجه به نسخه هایی قبلی بسیار پر کاربرد و سرعت بالا میباشد.این نسخه برنامه دارایی محیط کاربری پسند برای کاربران محیا کرده است که کار با این نرم افزار تا حتی المکان راحت میباشد.

 

.

دانلود رایگان نرم افزار فایل بازیابی Wise data recovery 6.1.2 برای ویندوز 

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط