دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی Sound forge Pro 16.1.0 با لینک مستقیم و رایگان از سایت سافت دانلود۹۸

یک نرم افزار با کاربرد و مهم برای کسانی که در زمینه موسیقی فعالیت دارند. یکی از قدیمی ترین و حرفه ای ترین برنامه ویرایش فایل صوتی میباشد که توانایی بسیار خوب در ویرایش , افکت و بهبود کیفیت فایل هایی صوتی بزارد. از مهم ترین کار هایی که این نرم افزار میتواند انجام دهد.این نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز است

این است که کارهایی مثل ضبط صدا و جدا کردن قسمتی از یک فایل صوتی تا اعمال حرفه ای کاهش نویز و لایه گذاری صوتی با استفاده از این برنامه انجام می شود.

نرم افزار ویرایش فایل صوتی

دانلود رایگان برنامه ویرایش فایل صوتی Sound forge

این نرم افزار میتوان گفت بهترین و کار امد ترین نرم افزار میباشد که پشتیبانی طیف ویسعی از فرمت هایی صوتی و تصویری رو دارا میباشد. و میتواند امکان ضبط حرفه ای استریو با چند کاناله صدا با کیفیت خیلی بالاتر داشته باشد. این نرم افزار پشتیبانی کامل از صدا هاییی با کیفیت بالا و نیز میتوان گفت پشتیبانی حجم هایی بسیار بالا هم میتواند داشته باشد. این نرم افزار میتواند جدا کردن اهنگ فایل صوتی و چسابدن و حتی ترکیب کردن انواع فایل هایی صوتی نیز دارا باشد. شما میتوانید این نرم افزار را بصورت رایگان از سافت دانلود۹۸ دریافت کنید.

نرم افزار ویرایش فایل صوتی با لینک مستقیم

این نرم افزار میتواند یک فایل صوتی که میخواهید روی ان ویرایش انجام دهید اون کیفیت خودشو حفظ کند. و هماهنگ ساختن صدا و تصویر در فایل هایی ویدیویی میتوان از ویژگی هایی این نرم افزار شمرد.

این برنامه میتواند کاهش نویز و بهبود کیفیت صدا رو داشته باشد. که دارایی تبدیل کنندهی داخلی فرمت هایی صوتی نیز میباشد. و افزایش بلندی صدا جهت استفاده در موارد همچون زنگ گوشی موبایل و … میباشد. از قابلیت هایی دیگر این برنامه میتوان گفت رایت دیسک هایی صوتی درون برنامه دارا میباشد که میتواند رایت درون برنامه داشته باشد.

 نرم افزار ویرایش فایل صوتی Sound forge برای ویندوز با لینک مستقیم

( دانلود نسخه ۸۶ bit با لینک مستقیم حجم ۵۵۳ MB)

( دانلود نسخه ۶۴ bit با لینک مستقیم حجم ۷۲۴ MB)

برای تهیه نسخه اصلی و اورجینال این نرم افزار میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید میتوانید با استفاده از کد تخفیف خورده شده : MGXJUL22  تا تاریخ اخر ماه ۲۰۲۲ استفاده کنید با این کد میتوانید ۲۰ درصد بلا تخفیف خریداری کنید.

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط