دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 53 views
  • بدون نظر

دانلود نسخه دوم بازی زامبی ها Plants vs. Zombies  با لینک مستقیم و رایگان

بازی نسخه دوم  حمله زامبی انتشار شد. این بازی که به سبک مدیریتی میباشد و میتوان گفت دفاع از برجک حساب میشود. در نسخه اول شاهد بازی هیجان انگیز این نسخه بودیم و پس از مدتها انتظار بلخره نسخه دوم این بازی هم انتشار شد. بازی که میتواند شما ها را ساعت ها پای گوشی و کامپیوتر قرار دهد. ضمن اینکه نسخه کامپیوتری نسخه اندروید هم گذاشته شده است

بازی زامبی ها و گیاهان توانسته از پنچ ستاره  پنچ ستاره محبوب کسب کند. شاید باورتان نشه میتونم به جرات بگم میلیون ها نفر منتظر اومدن نسخه دوم این بازی بودند.بازی که توسط شرکت ELECTRONIC ARTS طراحی و ساخته شده است

نسخه دوم بازی زامبی ها

دانلود بازی رایگان گیاهان زامبی دو

اگر شما طرفداران بازی برج دفاعی باشید قطعا برای شما جذاب خواهد بود. شما در این بازی توسط زامبی هایی مورد حمله قرار میگیرید. که زامبی ها به زاردخانه شما قصد نفوذ دارند. شما باید مانع رسیدن انها به خانه خودتون بشید.

در این بازی میتوانید با کاشت و گل و گیاه خورشید هایی بیشتری دریافت کنید و زندگی خودتون رو روشن و سبک دفاعی خودتون ببرید بالاتر و همچنین میتوانید با کاشت فلفل هایی تند و سیر هایی تند از رسیدن زامبی ها به خانه خودتون جلو گیری کنید.

در این بازی بزرگترین مانع میتواند کاشت سیب زمینی باشد. ینی شما میتوانید با کاشت سیب زمینی هایی کوچک و بزرگ مانع رسیدن زامبی ها به قسمت برج خود شوید. در نسخه اول این بازی شاهد بودیم که زامبی ها از راه هایی هوایی , زمینی , زیر زمینی سعی داشتند خودشون به خونه شما رسانده و بازی رو از ان خود ببرند. اما با تلاش هایی بیشتر بازیکن موفق نمیشده اند. برای دریافت اخرین اخبار میتوانید به سایت ea  مراجعه کنید

 دانلود بازی زامبی گیاهان ۲

شما در این بازی با انواع توپ ها که میتوانند شما رو از دست زامبی ها خلاص کنند اشنا خواهید شد. در نسخه اول توپ هایی اتشی , توپ هایی دولول, و توپ هایی سه لول هم داشتیم و ز همه مهمتر توپ هایی یخی بودند که حرکت زامبی ها را خیلی کند میکردند.

اما در نسخه دوم این بازی افزوده شدن نیروگاه ها و زامبی هایی جدید برای افزایش هیجان بازیکن و همچنین افزوده شدن گیاهان جدید قدرتمند برای افزایش لذت بازی اضافه شده اند. در نسخه جدید این بازی میتوان گفت اضافه شدن راه هایی جدید شگفت انگیز برای محافظت از خانه خودتون میباشد. که راه هایی مختلفی وجود دارد.

تا از خانه خودتون به خوبی مرافب کنید. در نسخه دوم میتوانید کلید هارو که بهتون در داخل بازی میدهد انها را جمع کنید و انها را برای باز کردن قفل هایی گیاهان جدید استفاده کنید.در نسخه جدید علاوه بر امکان بازی انلاین و باز شدن بخش هایی جدید میتوانید از کیفیت گرافیک بالا بودن لذت بازی رو داشته باشید.

 بازی نسخه دوم بازی زامبی ها ۲ Plants vs. Zombies برای کامپیوتر با لینک مستقیم

( دانلود بازی زامبی و گیاهان ۲ با لینک مستقیم حجم ۱۳۵ MB)

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط