دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 6 views
  • بدون نظر

دانلود بازی اسیب به مغز برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

بازی پستی : اسیب مغزی یکی از بهترین و پر هیجان انگیز ترین بازی هایی میباشد که میتواند به کاربر ساعت هایی زیادی سرگرم کند. این بازی به سبک اکشن میباشد و در تاریخ ۹ ژوئن سال ۲۰۲۲ انتشار  پیدا کرد.  شما میتوانید بازی اسیب مغزی رو بصورت رایگان از سافت دانلود ۹۸ دریافت کنید

این بازی توسط  کمپانی POSTAL ، Hyperstrange طراحی و توسط شرکت هایی Hyperstrange ، CreativeForge Games انتشار پیدا کرد. زبان این بازی بصورت رابط زیر نویس  انگلیسی میباشد. که میتواند پشتیبانی کامل از کنترلر هم داشته باشد. برداشتی جدید و اکشن از سری بازی هایی مذهبی با گرافیک برگشتی و گیم پلی سریع و مدرن است.

بازی اسیب به مغز

دانلود بازی جدید اسیب مغزی

یک بازی هیجان انگیز انچه شما انتظار دارید. یک ترن هوایی وحشی در میان سر زمین عجایب پیچ خورده که در ذهن الشفته محصور شده است. شما در این بازی شدت اسیب مغزی خوردید و در عالم هپلود به سر میبرید.در عالم دیگه که مبارزه با جانوران عجیب و غریب و داشتن قدرت زیاد و داشتن تیر اندازی قوی جزو کار هایی شما میباشد.

شما میتوانید از این بازی برای خود و کودکان خود استفاده کنید ان را بصورت رایگان دانلود کرده و این بازی رو نصب کنید.

دانلود بازی اسیب به مغز ۲۰۲۲ برای کامپیوتر

این بازی یک بازی محیط وحشی و حتی گیم پلی وحشی میباشد. که لحن و طنز علامت تجاری بازی بسیار متفاوت میباشد چیزی که به دست می اورید را در چچالش برانگیز و پر از دشمنان و محیط هایی تنوع و با دقت طراحی شده اند. اگر شما در حال گشت و گذار هستید در موج جزرو مد تیراندازان بازگشتی هستید.
بازی رایگان مغز اسیب دیده
یا از اخرین قسمت بازی لذت می بردید.این بازی شما از سلاح هایی مختلف برای نابودن کردن دشمنان خود استفاده میکنید. این دشمنان میتوانیم بگیم یک سری موجودات غیر قابل تصور هستن که میخواهند به شما حمله کنند. همه این ها واقعیت ندارد فقط تصو.ر اسیب مغزی شما در این بازی میباشد.

 

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط