دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 76 views
  • بدون نظر

دانلود بازی لاشخور گمشده برای کامپیوتر با لینک رایگان و مستقیم

lost-scavenger-settlement-masters-early-access

یک بازی بصورت ماجراجویی و مستقل میباشد. بازی که اولین نسخه انتشار شده در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۲۲ میباشد. که توسط شرکت Rockbee طراحی و توسط کمپانی Rockbee انتشار شده است. زبان این بازی بصورت انگلیسی و روسی میباشد که رابط و صوت کامل و لعلاوه زیر نویس اون هم وجود دارد. یک بازی تک نفره هست. بازی بصورت شخصیت اول داستان پیگیری می شود. دانلود رایگان میتوانید از سایت سافت دانلود داشته باشید. 

بازی لاشخور گمشده

دانلود بازی لاشخور گمشده

در این بازی شما چه مدت می توانید در یک دنیا که قوانین ان را عوض کنید. زنده بمانید. ایا میتوانید راه مناسبی برای رفتن به خانه خودتون بیابید. برای زندگی میست سازگار می شوید. برای منابع مبارزه کنید. و با بقیه بازمندگان گرد هم امده و اسرار و راز این دنیا رو کشف کنید.این بازی یک بازی هاردکور در مورد زنده ماندن است. که توسط مه تحت سلطه است. شما در این بازی نقش یک مرد معمولی بازی می کنید. که دچار ناهنجاری هایی شده و خود را در دنیایی می بیند که در ۳۰ سال گذشته توسط مه شکار شده است.

دانلود رایگان بازی لاشخور گمشده

شما در این بازی در دنیایی که در حال مرگ که ان هر قدم ممکن است اخرین امید زندگی شما باشد. باید شما راه  خودتون با احتیاط و با دقت سرعت عمل بالا عمل کنید. ایا شما می توانید راهی به دنیای خانه خود پیدا کنید و یا زندگی در دامنه میست را ترجیح میدهید. بازی دارایی سلاح هایی مختلف برای جنگیدن میباشد. شما باید در این بازی هر چی تلاش و سعی خودتون واسه زنده ماندن خودتون انجم دهید.

دانلو.د رایگان بازی گمشده لاشخور

ارزیابی بازی لاشخور گمشده

این بازی جزو بازی هایی هست که میتواند شما را ساعت ها مشغول کند. از امکانات این بازی میتوان گفت مکث در بازی ینی می توانید محیط اطراف خود را به طور کامل ارزیابی کنید و اقدامات خودتون رو انجام دهید. از امکانات بعدی این بازی میتوان گفت فقط یک بار زندگی میکنید. اگر شما بمیرید بازی تمام می شود. با این حال باید یک دنیای بی رحمانه ای به شما ان می روید.

از امکانات بعدی میتون بگم هر بار که بازی جدید را شروع می کنید، در چه چیزی مهارت دارید و چه چیزی نیستید، انتخاب کنید. ویژگی های جدید را در طول ماجراجویی خود باز کنید. آنها به شما امکان دسترسی به توانایی های جدید و گزینه های گفتگو را می دهند! بازی از فصل پاییز شروع میشود و اگر بتوانید دوام بیاورید تا اخر زمستان طول میکشد.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط