دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود بازی سیب زمینی من کجاست برای کامپیوتر(ویندوز) لینک مستقیم و رایگان و همراه با لینک کمکی

این بازی کامپیوتری به سیستم عامل و پردازنده ۶۴ بیتی نیاز دارد.

دانلود بازی رایگان where-are-my-potatoes

یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز و ماجراجویی میباشد. این بازی دارایی طبیعت خیلی زیبا و گرافیک نسبت به حجم بازی خیلی بالاتری دارد. این بازی در تاریخ ۵ جولای ۲۰۲۲ در حالی که همه منتظر این بازی بودند بلخره توسط شرکت Valkeala Software ، Tero Lunkka انتشار پیدا کرد. سازنده هایی این بازی سه شخصیت مهم هستند Tero Lunkka ، NTStudios ، Blackthug که توانستند پس از سه سال این بازی جذاب روانه بازار کنند.

این بازی یک بازی تک نفره هست و بازی با کنترلر هایی ماوس و کیبرد انجام میگیرد. و این بازی زبان ان انگلیسی است. دانلود این بازی برای کامپیوتر میباشد.

بازی سیب زمینی من کجاست

بازی سیب زمینی من کجاست

داستان بازی به این قرار است که شخصیت اقای کیک برای یافتن سیب زمینی هایی گم شده میباشد که باید تمام سیب زمینی هایی گم شده رو پیدا کند. حل پازل در سطوح مختلف برای رسیدن به پایان سطح و جمع اوری سیب زمینی از دسته رفته میباشد.این بازی دارایی محیط بسیار جذاب و گرافیکی میباشد.

این بازی بر اساس سطوح  مرحله میباشد. و رفته رفته مراحل بسیار سخت انتظار شماست.شخصیت کیک که مهمترین ماموریتش یافتن سیب زمینی هایی گم شده در چندین نقشه هایی مختلف میباشد. شما باید چندین پازل هایی مختلف و سخت رو تویی اینت بازی تجربه کنید و ان ها را حل کنید.

دانلود بازی سیب زمینی هایی من کجاست برای ویندوز

این بازی شما با جمع اوری اجر برای از بین بردن حصار هایی کوچیک و درب بازکن را جمع  اوری می کنید و انها را در بهترین مواقع استفاده میکنید. شما برای نابود کردن نرده هایی بزرگ که مانع راه شما هستند باید توسط سر شما یک مشعل پیدا کنید و با اتش زدن مشعل میتوانید از توپ ها برای تخریب این نرده ها استفاده کنید. و از اتش نیز برای استفاده از پل ها هم استفاده کنید.

و بلکه  تعداد کم  از مکان هایی که بازیکن نیاز به استفاده از گوش خرگوش برای جمع آوری خرگوش های کافی به وجود دارد. آسانسور زمانی کار می کند که خرگوش به اندازه کافی در آسانسور باشد. همچنین چندین معما هایی دیگر نیز در ان  گنجانده شده است.
کسانی هستند که دشمنان شما هستند که دنبال می‌شوند و پس از مدتی ناپدید می‌شوند، اما آنها نمی‌توانند کشته شوند، بنابراین شما باید فرار کنید.

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط