دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 18 views
  • بدون نظر

دانلود بازی هاناکو مدرسه متروکه برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی از سایت سافت دانلود

دانلود رایگان بازی Hanako_in_the_abandoned_school

بازی رایگان هاناکو در مدرسته متروکه که یک بازی بصورت ماجراجویی و گاه به گاه میباشد که این بازی در سال ۲۰۲۲ توسط شرکت بزرگ ای کی ا  بازی طراحی و توسعه یافته شده است و توسط خود شرکت نیز در ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۲ انتشار یافته است. این بازی از ۱۸ زبان دنیا را بصورت رابط و صوت کامل و زیر نویس پشتیبانی می کند. و بازی هایی هست که بعضی از طرفداران این بازی رو خیلی دوس دارند تاریکی در بازی پرسه میزند و جذابیت هایی بیشتری برای کاربر محیا می کند. این بازی  یک بازی تک نفره میباشد و پشتیبانی جزئی از کنترلر هم دارا میباشد.

بازی هاناکو مدرسه متروکه

دانلود بازی هاناکو مدرسه متروکه

داستان بازی هاناکو مدرسه متروکه نفرین شده خیلی جالب هست در زمان قدیم پدری به پسر خود میگفت از مادر من دوری کن و دور دور زندگی کن و گرنه تو هم خواهی مرد. پدر با این حرفا از دنیا میرود. اما شما کنجکاو حرف هایی پدرتان میشوید و سعی میکنید وارد دانشگاه پدرتان شوید تا بدونید چه رازی پشت این حرف خوابیده است.بدون اینکه بدانید شاید شما درگیر چه چیزی باشید که از ان بی خبر هستید. بازی که میتواند برای دوره سنین نوجوان و کودکان اصلا مناسب نباشذ. پس برای جوانان بالایی ۲۰ سال توصیه میگردد.

بازی رایگان مدرسه متروکه هاناکو

این بازی یک بازی بصورت شبیه ساز راه رفتن است که در ان شما داستان یک دانشگاه یا همان مدرسه متروکه اتفاق می افتد برای شما. شما باید از نفرین بزرگ که گفته میشود نفرین که بگیرد ممکن است شما را نابود کند دور بمانید نفرین هاناکو میباشد. باید تا میتوانید از این نفرین دور باشید و از ان فرار کنید.

بازی رایگان مدرسه هاناکو

شما برای دور ماندن از این نفرین باید دانشگاه که پدرتان در ان بود رو بررسی کنید و مواد باقی مانده را پیدا و جمع اوری کنید. تا هر انچه که در زمان دانشگاه اتفاق افتاده است رو پیدا و راهی برای فرار از این نفرین کشنده پیدا کنید.

بازی مدرسه هاناکو رایگان

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط