دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 27 views
  • بدون نظر

دانلود انتی ویروس بیت دیفندر۲۶٫۰٫۲۱٫۷۸ ۲۰۲۲ Bitdefender Security با لینک رایگان و مستقیم

دانلود انتی ویروس بیت دیفندر۲۰۲۲

یک انتی ویروس سال ۲۰۲۲ میباشد. که توسط شرکت bitdefender ساخته شده است. این نرم افزار امنیتی میتواند امنیت شما را از بابت فایل هایی بد افزار که وارد سیستم شما میشوند و کامپیوتر شما را از کار میندازنند میتواند به راحتی جلوی انها را بگیرد. شما با نصب این نرم افزار امنیتی علاوه بر جلوگیری از فایل هایی الوده ویروس این امکان به شما می دهد تا از فایروال,جاسوس افزار, کنترل حریم خصوصی و کنترل والدین به همراه دارد. این نرم افزار مخصوص برای شرکت ها و اداره ها و در خانگی استفاده میشود. حفاظت پیشگیرانه جامعه در برابر ویروس ها, هکر ها, جاسوس افزار و هرزنامه هایی ان و حتی از ایمیل هایی فیشینگ جلوگیری می کند.

انتی ویروس بیت دیفندر

دانلود نرم افزار بیت دیفندر برای کامپیوتر

شما میتوانید از این نرم افزار امنیتی برای نسخه ویندوز استفاده کنید. این برنامه بصورت انلاین برای شما نصب خواهد شد. امروز پیشرفت امکانات شاهد ویروس هایی هستیم که واقعا میتواند به کامپیوتر شما اسیب جدی وارد کند. یا حتی میتواند به فایل هایی مهم که دارید به انها صدمه بزند. شما برای جلوگیری از این فایل هایی الوده ویروسی به یک نرم افزار که اپدیت جدید سال ۲۰۲۲ میباشد نیاز دارید. دانلود این نرم افزار امنیتی میتواند خیلی برای شما جالب باشد چرا که امنیت ویندوز شما را فراهم می کند.

دانلود انتی ویروس بیت دیفندر

این نسخه رایگان که بصورت ازمایشی توسط شرکت ارائه شده است نسخه اصلی و اورجینال این نرم افزار میتوانید از سایت خود شرکت تهیه کنید. نگران از دست دادن حجم اینترنت یا پول خود نباشید. با نصب این انتی ویروس از زندگی خود میتوانید لذت ببرید. اعصبانیت و دگرگونی برای شما تمام میشود. همچنین امنیت بی صدا را با جدیدترین محافظ در برابر حملات مبتنی برای وب تجربه کنید. این انتی ویروس میتواند امن تر شدن شما در بازی هایی انلاین هم کمک کند و کنترل والدین رو فراهم سازد.

انتی ویروس بیت دیفندر

این انتی ویروس قادر به مسدودی نرم افزار هایی جاسوسی و هرزنامه خواهد شد. که تلاش برای بسرقت رفتن اطلاعات رو از هکر ها میگیرد. شما لینک هایی که از دوستان در فیس بوک و تویتر دریافت میکنید میتواند فیلتر کند. با کنترل هایی پیشرفته والدین کودکان خود را امن نگه دارید و مهم ترین ویژگی این نرم افزار محافظت از فایروال در برابر اتصال اینترنت شما خواهد بود.

دانلود انتی ویروس بیت دیفندر۲۰۲۲ Bitdefender Security با لینک رایگان و مستقیم

( دانلود انتی ویروس بیت دیفندر ۲۰۲۲ با لینک مستقیم حجم ۱۴ MB)

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط