دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 2 views
  • بدون نظر

دانلود برنامه ابزار دسکتاپ۳۵٫۰٫۰ ۸GadgetPack با لینک رایگان و مستقیم

دانلود برنامه ابزار دسکتاپ

یک ابزار مناسب برای سیستم عامل ویندوز شما میباشد. که میتوانید ان را در ویندوز هفت, هشت, ده, یازده نصب و اجرا کنید. این ابزار مهم میتواند بسیاری از برنامه هایی مختلف که می توانند به درستی در کامپیوتر یا لپ تاپ شما استفاده شود.برنامه ابزار دسکتاپ میتوانید بصورت رایگان دریافت کنید.

این نرم افزار بیش از ۵۰ نوع ابزار مختلف برای سازماندهی ابزار هایی شما گنجائده شده است.این نرم افزار این امکان می دهد که ترسی اسان به برنامه هایی کاربردی خودتون داشته باشید. و همچنین برخی از نوشته ها, فایل هایی مهم  و سایر کار هایی که باید انجام دهید. در ان وجود دارد.

برنامه ابزار دسکتاپ

دانلود نرم افزار ابزار برای دسکتاپ

شما بلافاصله بعد از نصب این نرم افزار میتوانید ۷ نوار کناری  ویندوز رو مشاهده کنید. که میتوان گفت در این ابزار ها شما میتوانید دستور کار ویندوز را مشاهده کنید. سنچش پردازنده که یکی از برنامه کوچک داخل ابزار ها میباشد که شما میتوانید سرعت پردازنده خودتون مشاهده کنید. تقویم سفارسی یکی دیگه از ابزار هایی که داخل این نرم افزار وجود دارد تقویم سفارشی کوچک میباشد که تقویم کل روز ماه ها را بصورت کامل برای شما به نمایش در میاورد.

ابزار هایی داخل این نرم افزار کدام ها هستند.

ابزار ها میتوان گفت تقویم, اب هوای شهر شما در ۲۴ ساعته گذاشته و اینده , ساعت, سیستم کنترل,ارز, ارز سنج , تقویم سفارشی, تاریخ زمان, ماشین حساب, فید خوان,خاموش کردن رایانه, مبدل واحد, کنترل صدا, استفاده از مرورگر پیش فرض و … میباشند. که میتوان گفت یک نرم افزار کامل برای ابزار هایی که شما در طول روز از ان احتیاج دارید. شما با نصب این نرم افزار به راحتی از دردسر هایی برنامه هایی که نیاز دارید راحت باشید. برای دانلود نسخه اورجینال از سایت زیر دریافت کنید

برنامه ابزار دسکتاپ با لینک مستقیم

به راحتی با ماشین حساب  میتوانید جمع و  تفریق و ضرب و… انجام دهید. میتوانید از این ابزار برای ریستارت یا خاموش کردن کامپیوتر خود استفاده کنید. و مهمتر از اینا ابزار اب هوای بیست چهار ساعته گذشته و اینده رو از ان اطلاع داشته باشید. نرم افزار فوق العاده کاربرد برای هر سیستم عامل میباشد.

دانلود ابزار دسکتاپ۳۵٫۰٫۰ ۸GadgetPack با لینک رایگان و مستقیم

دانلود ابزار دسکتاپ ۳۵٫۰٫۰ ۸GadgetPack با لینک مستقیم حجم ۲۵ MB)

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط