دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود بازی اژدهای فورجیDragon_Forge برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

دانلود رایگان بازی اژدهای فورج

یک بازی با گرافیک بسیار خوب و مناسب میباشد. یک بازی بصورت اکشن, ماجراجویی , استراتژی میباشد. این بازی رو توسط شرکت Legend Studio توسعه و طراحی شده است. بازی متفاوت و زیبا رو شاهد خواهید بود. این بازی در تاریخ ۸ جولای ۲۰۲۲ توسط خود شرکت انتشار پیدا کرد. این بازی پشتیبانی کامل از کنترلر ها رو دارا میباشد. و ۱۴ زبان دنیا پشتیبانی میشود. یک بازی تک نفره و اول شخص محسوب میشود. 

بازی اژدهای فورج

بازی اژدهای فورج

بازی یک اژدهایی قدرتمند رو روایت میکند. که در یک دهکده کوچیک مانند هستید.باید شما تبدیل به یک اژدهایی قدرتمند شوید.شما باید احتیاط و ریسک کنید. در یک دنیایی فانتزی عظیم پر از ماموریت هایی کشف کنید منابع و ارتفا هایی صنایع دستی را جمع اوری کنید و انها را ارتفا دهید. دهکده کوچیک خودتون به یک دروازه قدرت بزرگ تبدیل کنید. لیش از صد افسانه از حکمت باستانی اژدهای فورج را اختراع کنید.

بازی جدید اژدهای فورج

یک بازی ماجراجویی مبتنی بر پایه میباشد. که در مورد مدیریت بزرگ از منابع با جستجوی ان بیابید. اژدهایی متولد شده در سر زمین نفرین شده باید سعی کنید با ایجاد فراوانی نفرین را از بین ببرید.
شما در این بازی بصورت یک اژدهایی کوچک و بدون قدرت هستید ینی بدون قدرت متول شدید. که باید چیز هایی زیادی رو یا و ان را تجربه کنید. اما این ضعیف بودن شما مدت زمان بسیار کمکی است شما باید در این مدت به یک دراگون قدرتمند تبدیل شوید. در اسمان ها پرواز کنید قدرت واقعی خودتون نشان دهید.
شنا کنید و اتش و سم و رعد و برق تنفس کنید. با کسب تجربه بالا سطوح خود را بالا ببرید و کاملا یک دراگون شکست ناپذیر باشید.
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط