دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 8 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار امنیتی Ikarus اپدیت اخر ۸ ژوئیه با لینک رایگان و مستقیم

دانلود نسخه اخر نرم افزار امنیتی ایکاروس

یکی دیگه از نرم افزار هایی امنیتی که شما کاربران بتوانید از ان استفاده کنید نرم افزار ایکاروس میباشد. این نرم افزار که توسط خود شرکت ایکاروس ساخته شده است. امروز در جهان شرکت هایی معتبری در زمینه تولید نرم افزار هایی امنیتی کار میکنند. و هر کدام هم ویژگی هایی خاصی دارند. اما نرم افزار ایکاروس میتوان یک جایگزین مناسب بعضی از نرم افزار هایی امنیتی به شمار برد. هر چی سیستم عامل هایی ویندوز که سایت ماکروسافت تولید میکنند.

فایل هایی الوده ویروس هم از شرکت هایی دیگر که برای منفعت خودشون این بد افزار هارو تولید میکنند.

نرم افزار امنیتی ایکاروس

دانلود نرم افزار امنیتی ایکاروس

با فناوری پیشرفت جهان چندین هزار نمونه از بد افزار در روز که بردارهایی حمله جدیدتر با سیستم ها و دستگاه هایی جدید شناخته میشوند. این انتی ویروس قدرتمند میتواند شما را از هر گونه بدافزار ها, تورجان هایی امنیتی, جاسوس افزار ها, و حتی شما رو در مقابل سایت هایی که برای شما معتبر نیستند خودکار جلوگیری کند.

اخرین اپدین این نرم افزار ۸ جولای ۲۰۲۲ در حالی که سایت ایکاروس تصمیم داشت این اپدیت قبل از ماه جولای انتشار کند اما با تاخیر توانست اپدیت ماه جولا انتشار کند.

دانلود برنامه ایکاروس برای اندروید

نرم افزار ایکاروس بغیر از اینکه برای سیستم عامل ویندوز موجود میباشئد. برای نسخه اندروید هم در بازار عرضه شده است. ویژگی هایی که این نرم افزار در نسخه اندروید و نسخه ویندوز وجود دارد میتواند اسکن فایل هایی حساس سیستم داشته باشد. با توجه به امنیت موبایل و کامپیوتر شما باید تمام اسکن ها با کوچک ترین اشتباه انجام بگیرد. این نرم افزار هر روز که ویندوز یا نسخه گوشی رو به طور خودکار و مرتب اسکن میکند و فایل الوده رو سریع شناسایی می کند.

بررسی دسترسی هابیی ارائه شده به اپلکشین ها و پشتیبانی از زبان هایی مختلف روز دنیا یعنی شما با تمام زبان هایی دنیا میتوانید این برنامه رو اجرا داشته باشید. پایش فایل های تعیین شده و گرفتن اسکن از سیستم به شکل دستی که از مهم ترین ویژگی هایی این نرم افزار میباشد.

دانلود رایگان نرم افزار امنیتی ایکاروس Ikarus برای ویندوز 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط