دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 36 views
  • یک نظر

دانلود بازی نابودی قاطع زامبی ها Famished_zombies برای کامپیوتر

یک بازی که شما میتوانید در ان ساعت ها مشغول باشید. بازی تک نفره میباشد که بصورت سوم شخص عمل میکند. بازی که به سبک اکشن میباشد. و توسط شرکت Decebal Games Studio توسعه و طراحی شده است. این بازی در ۹ جولای ۲۰۲۲ در حالی که برخی کاربر معتقد بودن این بازی میتواند بازی باشد که سبک و مهارت تیراندازی یک شخص رو تا حد المکان بالا ببرد. انتشار شد. شما در این بازی میتوانید بصورت شبکه ای با دوستان خود بازی کنید و یا میتوانید بصورت انلاین با سرتاسر جهان بازی انجام دهید.

بازی نابودی قاطع زامبی ها

دانلود رایگان بازی نابود کردن زامبی ها

این بازی یک بازی به سبک تیراندازی بقای سوم شخص است که در ان روز هایی اخر الزمان تا سه بازیکن محلی/انلاین میتوانید بازی رو انجام دهید. مهارت و سبک تیراندازی خود را بالا ببرید. و تا زمانی که ممکن است زنده بمانید برای نابود کردن زامبی ها تلاش کنید. چه مدت در بازی میتوانید دوام بیاورید. این بازی دارایی گرافیک خیلی مناسب میباشد. و تا حدودی کاربران زیادی رو به خود جذب کرده است مخصوص اونایی که گیمر هایی فوق تخصص هستن.

دانلود بازی نابودی قاطع زامبی ها

داستان بازی از انجایی شروع میشود که در ۵ سال پیش همه چیز از شرکت cixot  شروع شد. ازمایشگاه زمانی که ازمایش evila شروع به گسترش و الوده کردن تمام جهان کرد و ان روز بود که زندگی به طور کامل تغییر کرد. و یکی از پسر هایی که شانس بالایی برای زنده ماندن داشت اونم من بودم و اکنون بر تمام دنیا این زامبی ها مسلط شده اند.
این ازمایش یک انگل قارچی جهش یافته است که دوست دارد میزبان بدن خود را کنترل کند و ارگانیسم شروع به زامبی شدن میشوند. و وقتی که طرف به شکل زامبی در میایید دیگر اختیار بدن خودشو از دست میدهد. شما در این بازی برای زنده ماندن هر روز باید بجنگید و مبارزه کنید. تا زمانی که زندگی به حالت عادی برگردد .
مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط
  1. امیر حسین :
    [ ۰۱/۰۴/۲۰ ]

    سلام بازی خوبی بود میشه بازی اویل پنچ هم بزارید