دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 16 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار مدیریت پسورد ها در ویندوزRoboForm ۹٫۳٫۵٫۰ با لینک رایگان و مستقیم از سافت دانلود ۹۸

یک نرم افزار مفید برای ذخیره سازی اطلاعات شما در خود هنگام استفاده از وب گردی برای شما میباشد. این نرم افزار که توسط شرکت Siber Systems توسعه و طراحی شده است اخرین نسخه ارائه شده نرم افزار روبو فارم در تاریخ ۹ جولای ۲۰۲۲ میباشد. این نرم افزار میتواند برای شما خیلی مفید باشد.در واقع میتوان گفت یکی از امن ترین نرم افزار برای یاد اوری کلمه عبور در سایت ها میباشد.نرم افزار مدیریت پسورد ها به صورت رایگان دریافت کنید

نرم افزار مدیریت پسورد ها

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت پسورد در ویندوز

با استفاده از این نرم افزار نام کاربری و پسورد سایت هایی که میخواهید بروید رو برای شما ذخیره میکند. و به محض ور.ود مجدد میتوانید سریع وارد سایت مورد نظر خود شوید. این نرم افزار علاوه بر ذخیره اطلاعات شما در برنامه میتواند اطلاعات پروفایل شما را هم ذخیره کند.

و شما در مواقع ثبت نام در یک وب سایت میتوانید سریعا فرم هایی ثبت نام رو کامل کنید و ثبت نام برای شما ازار دهنده نخواهد شد. این نرم افزار بهترین قابلیت میتوان گفت تهیه از نسخه پشتیبان از اطلاعات شما یعنی هر موقع که ویندوز یا سیستم عامل خودتون عوض کردید میتوانید با داشتن پشتیبان اطلاعات قبلی خودتون رو برگردونید.

دانلود نرم افزار مدیریت پسورد ها در ویندوز RoboForm

دانلود نرم افزار مدیریت پسورد ها در ویندوز میتواند برای شما بصورت رایگان باشد در سایت اما بد نیست ویژگی هایی این نرم افزار اشنا بشید.نرم افزار مدیریت پسورد در ویندوز میتواند تا حدی به شما کمک کند

این نرم افزار تمام پسورد هایی شما را به خاطر میسپرد و به صورت خودکار وارد سایت ها میکند. با توجه به ذخیره اطلاعات ثبت نام میتوانید فرمهای طولانی ثبت نام رو با یک کلیک پر کنید. این نرم افزار برای امنیت کامل رمز عبور هایی شما به صورت کد گذاری شده ذخیره میکند.

و همچنین میتواند پسورد هایی تصادفی تولید کند که بعضی از افراد سود جو نتوانن به ن دسترسی داشته باشند. شما از نام کاربری و پسورد و اطلاعات پروفایل خود همیشه یک نسخه پشتیبان بگیرید. و هر موقع که نیاز شد بتوانید اطلاعات خودتون برگردونید.این نرم افزار قابلیت رو روی مرورگر همچون گوگل کروم , موزیلا و… میباشد.

دانلود رایگان نرم افزار امنیتی ایکاروس Ikarus برای ویندوز 

برای دریافت نسخه گوگل کروم میتوانید از سایت زیر دریافت کنید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط