دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 11 views
  • بدون نظر

دانلود بازی ترسناک ۰۲۹ برای کامپیوتر با لینک رایگان و کمکی

یک بازی ترسناک و جذاب میباشد که به سبک ماجراجویی و مستقل است. این بازی در ۹ جولایی ۲۰۲۲ انتشار شد که انتشار ان یکم با تاخیر اتفاق افتاد. این بازی که توسط شرکت بزرگ PangdoraSouls توسعه و طراحی شده بود توسط خود این شرکت هم انتشار پیدا کرد.

این بازی در سه زبان مختلف که از جمله انها انگلیسی,ژاپن و کره بصورت صوت کامل و زیر نویس میباشد. که این بازی بصورت بازی تک نفره میباشد. هم اکنون میتوانید این بازی کم حجم رو دانلود کنید.

بازی ترسناک 029

دانلود بازی ترسناک ۰۲۹

بازی ۰۲۹ یک بازی بسیار ترسناک میباشد که این بازی برای افراد +۱۴ توصیه میشود. که این بازی بر اساس گرافیک سه بعدی اکشن درست شده است.

و یا میتوانید از طریق حل پزل هایی مختلف  و بررسی ساده سر نخ ها را جمع اوری کنید. در این میان تنش و ترس فراینده از طریق تحقیقات بی پایان مکرر با حقیقت روبرو شوید. یک  بازی که میتوان گفت باید با توجه به سر نخ هایی که تو بازی وجود دارد به بازی خود ادامه داده و قصه راز گشایی داستان اصلی رو بشکافید.میتوانید بازی ترسناک ۰۲۹ ساعت ها به ان مشغول باشید

خلاسه داستان بازی ۰۲۹
خاطرات گمشده شما الان از اینجا اغاز می شود. ما ادم هایی هستیم که به منفعت مردم کار می کنیم و اشتباه شما صدمات هایی بزرگی به ما وارد کرده و بر بسیاری از مردم تأثیر خیلی بد گذاشته است. به عنوان تنبیه برای آن، شما حالا اینجا میباشید. لطفاً وارد ۲۹  اشیا  زیر خود شوید. ممکن است که شما نباید بیرون بروید. هیچ وقت یادتان نرود  که مجازات می شوید.
دانلود رایگان بازی ۰۲۹

این بازی همانطور که در بالا گفته شود به چهار عامل مختلف باید بازی رو بررسی کنید.

۱- بررسی اشیا: شما باید تمام اشیا هارو بگردید و بررسی کنید تا به یک داستان یا سر نخ واقعی برسید.

۲- حل پازل: شما در خاطرات گذشته کار هایی رو انجام دادید که به یادتان نمیاید میتوانید با حل پازل هایی مختلف انها را به یاد بیارید.

۳- بررسی تغییر : بیشتر تعاملاتی که انجام می دهید معنی دارند. همانطور که جسم را بررسی می کنید، صحنه یا طرح نقشه قبلاً شناخته شده تغییر می کند. شما فقط باید آنها را بررسی کنید و آنها را از دست ندهید.

۴-دوباره امتحان

 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط