دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 13 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار پاکت باکس جمیل ۲۰۲۲٫۰۵٫۱۵ برای اندروید با لینک مستقیم و رایگان

دانلود نرم افزار پاکت باکس جمیل

یک برنامه که معمولا در تمام گوشی هایی اندروید به طور خودکار نصب میباشد. این برنامه یک جمیل باکس شما میباشد. هر اکانت جمیل که وارد میشوید میتوانید از این برنامه جعبه باکس ان را مشاهده کنید. این نسخه از جمیل باکس مال خود کمپانی گوگل میباشد. که شما با استفاده از این برنامه میتوانید هم زمان به چند اکانت گوگل جمیل دسترسی داشته باشید. این برنامه معمولا بر روی تمام گوشی هایی اندروید موجود میباشد.

نرم افزار پاکت باکس جمیل

دانلود نرم افزار پاکت باکس جمیل برای اندروید

شاید شما یک وب مستر یا مدیر یک شرکت میباشد یا کاربری هستید که همیشه با سرویس ایمیل دهی زیاد سرو کار دارید. ایمیل هایی مهم و حساس برای شما فرستاده میشود. شما برای مشاهده میتوانید خود سایت جمیل رفته و وارد اکانت خود شوید و از انجا به ایمیل هایی خود بررسی کنید. اما  این کار بسیار سخت و صرف زمان زیادی میشود تا این راه رو بروید. کمپانی گوگل برای نسخه اندروید نسخه جعبه باکس تهیه کرده است که کاربر بتواند از این برنامه برای ایمیل هایی خود استفاده کند.این برنامه طراحی شده خود گوگل میباشد

نرم افزار پاکت باکس جمیل برای اندروید

یکی از بهترین ویژگی هایی این برنامه این هست شما بیرون هستید یک دفعه میبینید برای شما یک اعلان از طرف این برنامه اعلام میکند که یک ایمیل حاوی محتوای این برای شما اماده است برای مشاهده کلیک کنید. شما از این برنامه هر جا که باشید دسترسی سریع به ایمیل خود خواهید داشت.

از ویژگی هایی انی نرم افزار میتوان گفت دریافت ایمیل به صورت اتوماتیک به تلفن همراه شما میباشد. که میتوانید برای جستجوی پیام خود از قسمت بالا جستجو کنید و پیام مد نظر خودتون پیدا کرده و مشاهده کنید.دسترسی به پیام های خود در هنگام افلاین بودن و مرور پیام ها به صورت صوتی برای شما اعلام میشود. قابلیت مهم استفاده از چند اکانت جمیل در این برنامه میباشد. برای دریافت رایگان نرم افزار پاکت باکس جمیل برای اندروید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود نرم افزار پاکت باکس جمیل برای اندروید

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط