دانلود فیلم

دانلود فیلم ایرانی

فیلم دانلود

قالب و افزونه وردپرس

  • بازدید : 5 views
  • بدون نظر

دانلود نرم افزار نصب ویندوز از فلش با برنامه روفوس  نسخه ۳٫۱۹ با لینک رایگان و مستقیم

یک نرم افزار کم حجم برای نصب و راه اندازی سیستم عامل ویندوز میباشد. این نرم افزار به گفته توسعه دهندگان یکی از پر سرعت ترین برنامه بوت تیبل با سایر برنامه هایی ذیل میباشد. اگاهن اتفاق می افتد که سی دی رام یا دی ودی رام شما دچار مشکل میشود. و قادر به پاسخگوی نیست.نرم افزار نصب ویندوز از فلش با برنامه روفوس همین الان دانلود کنید

سیستم عامل شما کامل از کار افتاده است و نیاز دارید یک سیستم عامل جدید نصب کنید. شما میتوانید با نصب نرم افزار روفوس بوت تیبل خودتون اماده کنید. شما بعد از نصب و اجرایی نرم افزار روفوس ابتدا باید درایو USB خود را انتخاب می کنید.

سپس فایل ای او اس  ویندوز را انتخاب کنید تا محصولات فایل ای او اس به داخل درایور منتقل و فلش مموری شما بوتیبل شما شود. با راهکار مناسب برای بوتیبل شما میتوانید سیستم عامل ویندوز خودتون نصب کنید.

نرم افزار نصب ویندوز از فلش

دانلود نرم افزار روفوس

در این نرم افزار کوچک که ویژگی هایی مناسبی وجود دارد تا شما بتوانید از فلش مموری خودتون برای بوت تیبل کردن سیستم خود استفاده کنید. شما امکان ساخت درایور هایی بوت تیبل نیز دارید.این نرم افزار دارایی سرعت بسیار بالا در اجرایی عملیات میباشد.

نرم افزار نصب ویندوز از فلش با برنامه روفوس یعنی شما با بوت کردن فلش مموری خود سرعت بارگزاری فایل ها چند برابر نسبت به برنامه هایی دیگر میباشد. و دارایی محیط ساده در عین حال پیشرفته میباشد. محیط مناسب با گرافیک خود میباشد. شما میتوانید همین الان بوت درایوز هایی خودتون بسازید.

دانلود رایگان نرم افزار نصب ویندوز از فلش با برنامه روفوس

شما در این نرم افزار به راحتی میتوانید فلش مموری خودتون بعنوان بوت تیبل برای نصب انواع ویندوز اجرا کنید. این نرم افزار امکان نصب تمامی ویندوز هایی از جمله ویندوز ۱۰/۱۱ رو نیز وجود دارد . و پشتیبانی کامل از زبان فارسی نیز وجود دارد.این نرم افزار که توسط شرکت Pete Batard توسعه و طراحی شده است.

این نرم افزار دارایی حجم بسیار پایین نسبت به رقبایی نرم افزار دیگر دارد. ینی شما با نصب و راه اندازی این نرم افزار مناسب برای همه سیستم عامل میباشد. برای دریافت راهنمایی بیشتر میتوانید از سایت روفوس دیدن کنید

دانلود نرم افزار نصب ویندوز از فلش با برنامه روفوس برای ویندوز 

مشخصات و دانلود
  • رمز فایل فشرده : softdl98.com
qr code
برچسب ها
مطالب مرتبط